Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: capac motor
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane
kornel
salutare!
o problema de estetica am si eu. am ridicat ieri masina de care sunt tare mandru. am si eu o problema care e mai mult de proncipiu. baietii care mi-au montat alarma au descoperit ca imi lipseste un capac de plastic de la motor. acest capac este pozitionat in partea dreapta si zic ei ca ar acoperi baterie si o parte din circuitele de deasupra. bateria are un capac rosu pe borna de plus (+) iar firele de la minus (-) sunt dezgolite. daca te uiti mai atent se vad niste cleme care ar prinde un eventual capac. m-am dus la dealer, ne-am uitat la mashinile din showroom, la masinile recent aduse si nepregatite de livrare si nici acestrea nu au.
asha o hi la toate??
mersic!
cipman
S-o stapanesti sanatos! Si tu si masina. Subiectul s-a mai tot discutat. Face parte din "reducerile si promotiile" Renault. Lipseste de mult la inventar.
Topic Closed.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.