Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Starea drumului spre Buzau
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Starea Drumurilor
dyxyd
Salut.

Stie cineva daca spre Buzau, de la Bucuresti plecand, se poate merge pe DN2 (via Urziceni)?

Eu auzisem ca la Sinesti ar fi blocat din cauza apei pe asfalt.

Multumesc
geocosma
Conform stirilor, la Moviliţa este apa de cca. 1,5m. Este o zona acolo unde sunt niste iazuri de o parte si de cealalta a drumului, care se pare ca s-au unit.
AEP
NU se poate circula pe ruta Bucuresti-Urziceni....am eu o masina care merge zilnic incolo... de ieri nu se circula
sad.gif
glumetu
DN2 este blocat în zona Sineşti – Urziceni, din cauza apei de pe carosabil. Se circulă pe traseul Bucureşti - A2 (Drajna) – Slobozia – Urziceni – Buzău.
AlexB2
Recomand pentru alte situatii de nedorit (pentru ca acum am scapat de ele):

Bucuresti - Slobozia [Pe A2] si apoi Slobozia - Buzau prin Pogoanele (este mai scurt decat prin Urziceni).

Eu am plecat vineri pe ruta mai sus mentionata si din fericire m-am intors pe drumul normal prin Urziceni.

Vineri prin Slobozia am facut mai putin decat un prieten care a mers si el la Buzau prin Ploiesti. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.