Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme La Logare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
btc01
Salut! Am deschis un topic despre R19 - "Probleme pe electrica" si de fiecare data cand intru pe site-ul vostru sunt logat automat (sau asa cred). Daca ma duc sa vad ce mai e cu respectivul topic imi arata ba primele 5 mesaje, ba jumate, desi eu sunt anuntat ca cineva tocmai a postat. Doar daca ma duc pe "view new posts" ma duce la ultimul post. De asemenea, desi apar logat, daca vreau sa imi editez profilul trebuie sa introduc user si parola. Daca vreau sa dau Log Out nu sunt lasat.
Intrebarea mea este: cand intru pe site sunt logat automat? Sau nu? De ce primesc informatii diferite daca intru de 2 sau 3 ori? Iar la topicul meu scrie 0 replies, desi sunt ... Va multumesc
cmandrei
la un moment dat ai dat click pe optiunea ... sa te logheze automat cand intrii pe site si de-asta esti deja logat cand accesezi site-ul ... (Sterge cookies sau dai logout si intra din nou fara a viza acea optiune) ... despre restul blink.gif blink.gif blink.gif
hellcat
Am luat si eu "o pauza", binenteles fara voia mea smile.gif, de pe 27 dec.
ce s-a intamplat? Incercam sa incarc pagina si se incarca o pagina complet alba.
Pt ca n-am mai patit asa ceva, inca nu stiu ce nu-i convine.
Astazi mi-am instalat opera si...merge. Dar ceva totusi am patit. Ma gandesc sa-mi reinstalez windows-ul.
cata70
mi s-a intamplat in ultima perioada sa nu fiu logat automat ca pana acum ...desi bifez optiunea respectiva odata ce am iesit din site nu retine...si asta de vreo doua zile...
AlexV
pe prima pagina apasa "delete cookie" si rezolvi problema.
cata70
Multumesc,AlexV !
cata70
vad ca pe mozilla si-a revenit ...pe int.explorer,nu
alex
Pai fa si pe internet explorer aceeasi figura cu link-ul ala pe care ti l-a indicat AlexV
AlexV
cel mai bine sa fie si aici linkul:

Rezolva problemele de logare.
cata70
pe int. expl. tot nu vrea ...bine ca merge pe mozilla...
st0rm3ru
[Off-topic]prima oara citisem "Probleme La LogaNe" smile.gif[/Off-topic]

de obicei nu se logheaza automat cand se fac schimbari la forum. dar daca bifez iarasi optiunea merge bine... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.