Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Adios Renault - Ramai Cu Bine
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
Hubertus
Astazi am vandut masinuta mea, un Renault Megane Break 1,9 dCi, fabricata in 2002. In cei trei ani mi-a oferit infinit mai multe bucurii, decat frustrari. Cele din urma le-au rezolvat cei de la Euromotor Brasov. Multumesc baieti! (ii recomand cu caldura!)

Am fost multumit deplin de masina si sper ca si noul proprietar sa fei la fel de multumit.

In mare masura ma retrag de pe forum, fiindca noua masinuta va fi o Seat Altea 2.0 TDI smile.gif Mai arunc eu cate un ochi pe aici, si daca pot sa ajut cu ceva, voi ajuta si eu asa cum unii dintre voi m-ati ajutat pe mine. Va multumesc! smile.gif

Va doresc multi kilometri fara evenimente nedorite.
cmandrei
Pai toate cele foarte bune si tie cu noua ta masinuta ... frumoasa masina ... macar ceva poze cu ea inainte de retragere ... wink.gif suceese si bafta multa la masina ...
Hubertus
QUOTE(cmandrei @ Jun 30 2005, 05:27 PM)
Pai toate cele foarte bune si tie cu noua ta masinuta ... frumoasa masina ... macar ceva poze cu ea inainte de retragere ...  wink.gif suceese si bafta multa la masina ...

Pai inca nu o am pe ceea noua. Cica e produsa, dar mai dureaza pana o livreaza.
vladus
bafta multa si sa nu ai probleme cu ea... sa ne scrii si noua impresii dupa ce iti vine masina
meganusedanu
O problema rezolvata da nastere la doua nerezolvate-spunea unu" Murfi
modulsys
Un meganist break mai putin in Brasov? sad.gif
Succes cu noua ta masinuta, eu inca nu renunt la ea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.