Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nu Ma Lasa Sa Editez!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
jagoman
In primul rand am problema ca nu imi apare butonul edit la mesajele postate de mine.

Al doilea este chiar descrierea acestei parti a forumului: Postati aici orice probleme tehnice intalnire in forum.
In loc de "intalnire" cred ca ar trebui "intalnite". Ma gandesc ca este doar greseala neobservata, doarece R si T sunt una langa alta.
AlexV
mai ai 3 mesaje si intri in grupul edit care are dreptul de editare a mesajelor proprii. acum ai doar 10 minute in care sa faci editarea.
jagoman
Sa inteleg ca pana nu intru in grupul edit, doar in primele 10 minute dupa postare pot edita mesajele proprii?
Cand intru in EDIT, atunci pot edita si cele mai vechi?
jagoman
Ei bine am citit topicul: "Ce este grupul Edit?" si m-am lamurit.

Dar in continuare: In loc de "intalnire" cred ca ar trebui "intalnite".
Cred ca ar trebui corectata greseala la descriere.

Toate cele bune.
AlexV
da, merci de atentionare. acum ma ocup de asta.
numai bine.
luxcor
@ alexV

adica eu (atunci cand din greseala imi scapa un cuvant gresit intr-un reply sau daca vreau doar sa adaug ceva la un mesaj anterior) nu pot edita acest mesaj decat cand intru in grupul edit ??? scuze alexV dar este aiurea deoarece este mesajul meu si ar trebui sa il pot modifica macar in ziua in care a fost postat ... hai te rugam frumos ca se poate si invision stie ... si pe daciaclub merge ... ca altfel mai bine ma duc inpoi de unde am venit biggrin.gif

cu multumiri,
acelasi
luxcor
claus
de ce sa fie aiurea ? iti poti modifica mesajul in 10 minute dupa ce l-ai scris, sau, dupa ce ai facut 100 de mesaje, il poti modifica cand vrei tu
nu inteleg de ce sa ti se para aiurea.. vrei sa adaugi ceva.. scrii alt mesaj.. si tot asa
luxcor
eeeee ce vremuri ce loc pe server ... daca asta este regula nu pot decat sa fiu de acord biggrin.gif
GeX
10min? 100 de mesaje?? Care-i logica??? huh.gif
Sa ma oblige sa fac posturi? Or what? ph34r.gif
RCS
Stiu...e ciudat faptul ca nu te lasa sa editezi decat dupa un anumit numar de posturi blink.gif blink.gif ...nu inteleg nici eu de ce, adica care este rationamentul pt care nu se poate edita decat dupa un anumit nr de posturi al userului?? Pe celelate forumuri, tot auto, nu am intalnit asa ceva. In fine.....c'est la vie !!!! dry.gif
Liviu
"Problema" o reprezinta niste setari implicite ale invision-ului.
Acelasi engine ruleaza pe daciaclub dar ala a fost bibilit in toate colturile ca sa mearga altfel decat asta. Aici e vorba de cat timp au adminii sa se joace cu setarile.

Dar eu zic ca nu moare nimeni ca nu poate edita o perioada de timp. In cel mai rau caz, faceti singuri "report" pe propriul mesaj si scrieti in campul problemei ceea ce vrei sa editati. Evident, un moderator se va ocupa de asta.

Multumim pentru intelegere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.