Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: LOGAN cu BullBar !!!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Logan
Pages: 1, 2, 3
cmandrei
Cum vi se pare ? (dejavu)

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
cmandrei
La mine iarasi nu se vad pozele sad.gif

Va las link-urile daca nici voi nu le vedeti.

http://www.zippyimages.com/31530.html

http://www.zippyimages.com/31532.html

http://www.zippyimages.com/31533.html

http://www.zippyimages.com/31534.html
Slider
Bleahhhh.....
Gabi
Arata groaznic. o struto-camila. asta imi aduce aminte de unu de pe daciaclub cu pal in bord ( mai bine zis bordul era din PAL)
sosoenduristu
oribil
CristiZ
Eu am remarcat altceva... oglinzile. Stie cineva ce e cu ele si de unde sunt?
ncristi
Ar trebui sa-i puna senile...

Arata ca dracu' laugh.gif
RCS
Arata a ,,masina de jungla'' !!! Dar stiti ,,gusturile nu se discuta'' asa ca... !!!!!
adso
ce oroare!
Marty
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....super-benga de masina, sa moara pestii mei!!!! Dupa ce ca-i urita cu spume i-a mai pus si saracia aia de teava + rapandulele alea de oglinzi..... Extraordinar de fenomenal de mirific!
venom
zici ca e taurasul Ferdinand blink.gif
CGB
e urata rau. urata e ea din nastere. da' si cu dracia aia in fata e si mai nasoala. mie mi-ar fii rusine sa ies cu chestia aia pe strada. sincer. cred ca posesorul loganului respectiv este de la tara, ca astia au boala sa-si puna bull-bar pe Aro in special.
Xcess
Ingrozitor de urata! blink.gif
andreib
E trecut de graoznic de urata...Parca e din filme de groaza...Tot ce pot sa spun e ,,ce nasoala esti'' biggrin.gif
UFO
Dezgustatoare!!!Zici ca e Aro!dar si ala arata mai bine!!
cool.gif
luxcor
bai saracu' om ... a bagat banii in oglinzi, bull bar, probabil super audio inside .... da bani de 2 proiectoare nu a avut biggrin.gif si culmea e ca ii foloseau mult mai mult decat restul ...
vali79m
e groaznica, pacat ............
raducu68
macar nu se rastoarna, ca se duce-n bot.
raresss
si ii sunt si prea mari barela alea.... ce pot sa aiba un ii in cap?¿?¿?¿?¿
da' eu sunt foarte sigur ca este omul mandru de fapta lui.....
oare ii consuma mai mult acuma? laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
instructor
fereasca Domnul!
daciaclub-diana
mai mult decat urata
ktmbull
ohmy.gif blink.gif Clar omul viseaza Jeep-uri. Asta e fiecare cu visele lui.

Ps: Groaznic!!!! sad.gif Saracu Logan! sad.gif
Pegasus
ohmy.gif ohmy.gif Lasa-ma sa mor!! wacko.gif
Nu am vazut ceva mai naspa pe Logan decat asta... poate ii imprumuta nenea cu Meganul si eleronul(a se citi aripa de avion) si o face cea mai tare frate!!! wacko.gif wacko.gif
EL_BGD
dar v-ati gandit ca poate n-are unde sa puna rufele la uscat cand merge la un gratar pe malul raului si la un spalat de masina+haine ?? laugh.gif Oricum, in concluzie gusturile nu se discuta, daca asta il incanta pe om...let him be! biggrin.gif
laur_dci
EL BGD : subscriu, daca lui ii place nu trebe sa ne placa si noua; e masina lui si face ce vrea

e de speriat in trafic: daca il vezi te cam gandesti ca nu e bine sa intre cu barele alea in masina ta ....
b06fcn
Tovarasi, nu va luati de bietul om, probabil este cineva mare la el in sat acolo, ca dovada sta si ecusonul - fotocopiat "la color" - de parcare din coltul geamului. Nu oricine are asa ceva, aveti grija ! biggrin.gif
CGB
mie imi place. da' am o intrebare...ce e chestia din spatele bull-bar-ului smile.gif strica tot farmecul....si bull-bar-ul era asa frumos...
CT-82-PUM
Ce naspa este cu Bullbar....zici ca e tanc.
vladus
ce oroare... a vrut omu' "jep".. da ma intreb unde e cd-ul de la oglinda, mileul de pe bord si catelusul care da din cap in spate? in optiune scaune cu huse din margele de lemn... suuuperb... laugh.gif
eddie33
Bullbar-ul ca bullbar-ul,dar ati vazut ca are si oglinzile laterale schimbate ?
87LRD
PENIBIL!!!?
unknown_web
Hmmm... Nu e chiar frumoasa, dar e destul de practica: poti sa mergi linistit cu ea prin Bucuresti, fara sa-ti mai fie frica de soferii de duminica, care nu dau prioritate. laugh.gif
Laurentziu83
Bull-bar-ul ala e prins cu suruburi care se rup la primul impact mai serios sau ia si lonjeroanele dupa el?
Bull-bar se pune doar la masinile cu sasiu special proiectat pentru asa ceva, cei ce si l-au pus de capul lor la primul impact mai serios si-au strambat si caroseria. Normal nu se merita sa "protejezi" farurile dar sa ai pagube mai mari in rest.
Sa nu va manance unde va intra soarele pe nimeni de pe aici sa va puneti bull-bar, indiferent daca e mai cu gust sau nu.
RoVal1972
Dupa ce ca arata naspa in spate, jmecheru' i-a dat o simetrie... biggrin.gif
alx
naspa intr-adevar! dar va dati seama ca a dat omu' fro sase sutare pe bullbar...
Solon
NASOL!
Racky
Prea Nasol...Loganul nu e Jeep laugh.gif
StefanT
Daca-i punea si 2 stegulete pe laterale era complet....
eminescu0
trea' sa-l vopseasca in culoarea masinii biggrin.gif
anndi
Parca vad ca duminica mere cu porcii la piata(portbagaj mare, nu?) si a vrut sa fie in ton cu restul taranilor! Unde nu-i minte, vai de Logan!
XMihai
Aoleu....arata el loganu cum arata....acu arata si mai nasol.... sad.gif
hebron
Arata, da face.... cool.gif
Eu zic ca o sa reuseasca, e fuctionabil, nu frumos.
nashu
urata rau!!!!!!!!!!!! wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
Nexxus
Uratica, dar... stiti cum se spune "de gustibus..." multum discutandum
Daca n-are omu' ce face cu banii!!!
bobo77
Groaznic de urita este putin zis.
sqryn
Tzaranie sad.gif
Mai lipsea portbagaju de tabla de deasupra. Si eventual niste dungi albe din alea de viper ca sa fie cireasa de pe tort! A...uitasem de cd-ul din parbriz biggrin.gif sunt sigur ca mai gasiti si voi alte accesorii la fel de utile
uncle
doamneeee, ce shock am avut atunci cand am votat, am constat ca 6 voturi fusesera pt "fain"

ph34r.gif
razu
Cool!
Acu' omu e cel mai tare din parcarea primariei, daca mai baga o manea d'aia alu salam sigur e za best!
PS. nu pot sa nu remarc lipsa CD - antiradaru' e integrat in tzeava monstruasa? blink.gif
semit
Made in Giurgiu cred laugh.gif
Vio
O fi manand omul vacile cu ea, si o avea vreun bou mai recalcitrant... trebe sa se apere, nu?...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.