Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ce parere aveti?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
Valix
www.lights.ro

uitati-va si inebuniti. cum vi se pare? ar merge un clio cu neoane si led-uri pe ventil?
taurash
mie nu-mi plac ...

da stii cum e: gusturile nu se discuta wink.gif
Marty
Maaaaaaarfaaaaaaaaaaa !!!! Oua Kinder de bagat in antena, mileuri de pus pe bord si caine d-ala care da din cap .... de unde iau ????
MBZ
mileuri gasesti la manufatura SRL
Oua kinder la halimentara si caine d`ala pe la posesorii de dacia 1100
vezi ca se mai poarta stegulete cu drapele de state, pernute cu fata cusuta pe muste si perdelute

in caz ca ai spatiu disponibil mai merg 3 antene, 5 sirene si 7 mii de aptzibilduri

dar iti tre si un numar bengos sex, xxx, Roz, SIC sau WST, si neaparat in fata tre sa ai indicativ de GR, DB, IL, etc..
Marty
Cunosc io pe unu' care a destabilizat activitatea de la Augsburg Int'l pentru ca vroia perdelute.... asta apropos de numerele de inmatriculare tongue.gif
SorinV
mi-am pus abtibilduri si un stegulet pe mashina. acu am inca zece cai putere . ma duc sa imi pun maine si presuri de cauciuc cu stopuri de biciceleta plus una bucata emblema mercedes si mai am inca zece. hai ca dau pe del aturi
Valix
Ma, veni-v-ar rau ! :evil: Eu va arat ceva sucar si voi ma luati la sto, ha? :cry: Pt. Marty: oricum nu se compara accesoriile de pe site cu mileuri si alte saracii de vorbesti tu, nu?
Marty
@SorinV
Wow, mosule, si cum o sa reusesti sa mai controlezi masina dupa aia, nu o sa fie prea puternica ????? laugh.gif laugh.gif
Marty
@Valix
Da' macar un peste d-ala de sticla colorata, imi poti spune de unde iau ?
Valix
:evil:

Marty, puternicule - nemuritorule - conchistadorule, chestiile alea nu sunt vere pt putere, sunt doar de design, ce-ai? Si sunt pt MASINI, nu pentru Dacia, fie ea si SLZ. laugh.gif
Marty
Intr-adevar, ar da aiurea niste capacele de ventil luminoase, chiar si un cap de esapament cu leduri, ca sa nu mai vorbim de schimbator cu luminite...mai ales pe-o Solenza! Esti un bun, dibacule! laugh.gif laugh.gif
AlexV
va rog frumos sa terminati acest dialog care nu are nici un rost. fiecare isi pune ce vrea pe masina. unele lucruri sunt peste limita iar unele nu. unele lucruri de pe site sunt super altele nu. gusturile nu se discuta.
Valix
AlexV, sunt 100 % de acord cu tine. In primul rand gusturile nu se discuta, indiferent de domeniu (masini, muzici, femei). In al doilea rand, mie mi s-au parut pur si simplu interesante chestiile de pe site, mai ales ca sunt multe noutati. In nici un caz n-am zis ca mi-as pune eu, doar v-am cerut parearea, ca de-aia e forum, nu? Pt. Marty: no heart feelings, ok?
Marty
QUOTE
Pt. Marty: no heart feelings, ok?

No way, Jose !!!! Glumeam, ce mama dracu', cum sa ma supar din atita lucru !?



P.S.: Hard feelings nu heart feelings laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Valix
Mai sa stii ca si eu am oscilat intre hard si heart - nu mai stiam exact expresia. In fine, esential e mesajul, nu?
SorinV
Wow, mosule, si cum o sa reusesti sa mai controlezi masina dupa aia, nu o sa fie prea puternica ????? laugh.gif laugh.gif[/quote]
am uitat sa iti spun ca mi-am vopsit etrierii si tamburii in rosu si am scris si brembo pa ele mancalas . asa ca franeaza demential de la 100 la 0 in 5 metri 13 centimetri cu o variatie milimetrica in functie de suprafata .
strumfuadi
QUOTE
QUOTE
Ma, veni-v-ar rau ! :evil: Eu va arat ceva sucar si voi ma luati la sto, ha?  :cry: Pt. Marty: oricum nu se compara accesoriile de pe site cu mileuri si alte saracii de vorbesti tu, nu?

Da' macar un peste d-ala de sticla colorata, imi poti spune de unde iau ?




Peste d'ala am eu, iar nevasta'mea l'a ascuns intr'un dulap, ca nu'i place..

Ofer...eftin biggrin.gif
Mehedinzoo
toate cele bune 8)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.