Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Clio GENERATION 2004
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Stiri
David
Clio GENERATION 2004 press release ... apare 1.5 dCi cu 100CP si in Clio

Clio GENERATION 2004 dimensions
AlexV
da a disparut expresionul de la 2004
cata
Sunt curios cu ce il vor inlocui la noi pe piata, asta pt ca acesta era cel mai vandut model la bicorp.
SorinV
daca stiam eu ca o sa apara dieselu de 1.5 1oo iepe nu mai luam halitoru asta de benzina ! e pe dracu ... tot pasta il luam :twisted: oricum mi se pare supermotor la cilindreea si putere asta ( ma refer la diesel )
Marty
Si daca vreau si eu un Bicorp cu 1,6/ 16 v, de la cine il cumpar ? De la dracu' sa-i pieptene cu politicile lor de marketing, vite abjecte si lipsite de bun simt!
cata
Te-ai interesat sigur?

Stiam ca ti-l pot aduce, da pe langa pretul necoafat mai trebuie sa ii faci tu omologare individuala la RAR.
SorinV
omologara nu ii trebue ca mai sunt masini aduse . ideea ca mie mi-au spus direct . nu se poate . din aceleasi motive pt care singura versiune cu 3 usi este rs ul . magarii care este de renoi . vanjoiu mamii lor
AlexV
crede-l pe cuvant pe cata ca se aduce, dar e exact cum a zis. iti faci omologare individuala. chiar daca mai are cineva tu trebuie sa iti obti propria omologare. si la mertane unicate este aceeasi poveste. (unicate in vanzari inseamna exemplare putine nu doar una deci nu imi sariti in cap)
SorinV
sa zic eu ca va cred . oricum nu e de dorit sa iti faci omolagare individula caci dupa asta nu vei mai avea masina ci o gramade de piese uzate . am vazut si eu chinurile nasterii !!!!
Doc
Eu nu inteleg: s-au schimbat dimensiunile la Clio ???
SorinV
era vorba de anumite versiuni care nu se importa la noi !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.