Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Curiozitate
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
mariusel
Am si eu o intrebare : pe ce criterii devin subiectele lipicios?
Deja devine deranjanta (pt. mine) aceasta atitudine de D-zeu a tuturor moderatorilor. Voi ce ati facut fratilor ca sa va faceti topicurile lipicioasa la BURSA asigurand astfel un numar mai mare de vizionari, acest lucru reflectandu-se clar asupra sanselor de vanzare/cumparare? dry.gif

klaus
E, unii moderatori de exemplu au muncit la mentinerea cat de cat a curateniei pe forum, si la organizarea lui.
Si am mai iesit si la o bericioaica...
Ii cunoastem si ne sunt prieteni.
Cum munca de moderator este patriotica, mai sunt si alte satisfactii pe care le ofera...
Alte intrebari?
mariusel
Pentru mine este de ajuns. Ca de obicei prea multa putere duce la abuz. Eu deja sunt scarbit de aceasta atitudine si de raspunsurile mai mult sau mai putin smecheroase, de parca noi ceilalti suntem nascuti sub pamant si nu avem dreptul sa ridicam capul. Asta e... Pana la Dumnezeu te omoara ....... 017.gif gun3.gif
argon
Nustiu daca asigura mai multe vizionari ca si "sticky", eu de exemplu nici nu ma uit la sectiunea aia de sus, din obisnuinta, sar direct la topicurile de sub, si sunt sigur ca nu sunt unicul.

Sunt convins ca un anunt normal, adus in fata cu cate o reducere odata la 2 zile este de 2 ori mai vizionat decat la sticky !
OVIDIUS
QUOTE(argon @ 28 Apr 2006, 07:57)
Nustiu daca asigura mai multe vizionari ca si "sticky", eu de exemplu nici nu ma uit la sectiunea aia de sus, din obisnuinta, sar direct la topicurile de sub, si sunt sigur ca nu sunt unicul.

Sunt convins ca un anunt normal, adus in fata cu cate o reducere odata la 2 zile este de 2 ori mai vizionat decat la sticky !
*



Cat se poate de corect...
SiloS
Fiecare aducere in fata inseamna -10 % din pretul initial .
klaus
Eu care am avut un singur topic la bursa, m-au lasat reci aceste probleme.
Dar se pare ca nu lasa reci pe cei care au avut aproape doar topicuri la bursa (in afara de unul cu o problema, si aia a unui prieten...).
Adica pe romana, s-au inscris pe aici nu ca sa afle sau sa ajute pe careva, ci ca sa mai vanda cate o chestie din cand in cand...
Va recomand in aceasta situatie, daca acesta este scopul inscrierii pe acest forum, niste site-uri de anunturi. Poate sunt mai satisfacatoare.
klaus
Imi permit sa fac un post consecutiv...
Ia ziceti-mi mie, asa la ureche, discret, domnul mariusel, ce legatura aveti dvs cu onor membrii banati pe motiv de clona:
- Ciuf
- Antifon
- tbogdan
de impartiti acelasi calculator cu ei?
Astept cu interes raspunsul Dvs.

As mai mentiona in treacat si userul LittleM@n ...

Intreb si eu asa... de curiozitate, vorba titlului de la topic...
paulica
Eeeeee mai flacai na ca va ceti klaus IP-urile.
Dom' klaus posibil sa mearga baietii la acelasi Icafe si ala o fi cel mai bun computer de pe acolo.
DragosP
@SiloS: hai să-ți traduc eu din regulamentul de la bursă: fiecare reducere însemnă fix (minim) 1%. Eh, e o diferență, nu?
argon
QUOTE(paulica @ 28 Apr 2006, 18:45)

Dom' klaus posibil sa mearga baietii la acelasi Icafe si ala o fi cel mai bun computer de pe acolo.
*




nu tre sa stea la acelasi calculator, toate sunt pe acelasi IP proxy wink.gif
einstein1984
Nu vad care e problema daca un moderator i-si face topicul de bursa sticky. E dreptul lui, si in definitiv, cum s-a zis si mai sus, e un mic privilegiu pentru munca patriotica. Eu faceam la fel daca eram in locul lor.
Si nu, nu e vorba de "periat"!
DragosP
Argonel, ce ți-am zis eu ție pe PM zilele trecute?
Nu ți-am zis că ai și o obsesie cu proxy, da' ți-o zic acum! wink.gif
argon
QUOTE(DragosP @ 28 Apr 2006, 19:24)
Argonel
*



Ce v-apuca pe toti, ai baut dupa drivex si s-a luat?


QUOTE(DragosP @ 28 Apr 2006, 19:24)
Argonel, ce ți-am zis eu ție pe PM zilele trecute?
*




Ca o sa castige Steaua cupa...mdea..se pare ca te-ai inselat...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.