Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce s-a intamplat cu marca masinii afisata?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
madkat
Azi am vazut prima oara - poate e de mai mult timp dar acum remarc - ca au disparut acele informatii (optionale) cu marca, tipul, nr masinii
Ce s-a intamplat - s-a decis renuntarea la ele? daca da - de ce? - sau este doar un bug?

multumesc anticipat
DragosP
Citiți aici.
Muttley
Am o propunere...

Pe forumul renault, care dac-am observat eu bine este administrat de aceleasi persoane ce se ocupa si de forumul asta, in antetul oricarei pagini deschise apare fraza
"Va rugam sa va completati semnaturile conform regulamentului:
e) Semnatura trebuie obligatoriu sa contina: marca, tipul, generatia, versiunea, varianta de echipare, motorizarea, anul fabricatiei. Este interzisa completarea semnaturii cu alte informatii, gen perle, zicale faimoase, etc. Ex: Renault Clio II Bicorp, Pack Expression, 1.4 16V 98cp, 2003."


Nu se poate aplica treaba asta si aici?
Multumesc
kostake
si eu sustin aceasta propunere
Liviu
Ideea e destul de buna .. dar trebuie loc si de un "custom title" acolo smile.gif ...

Adevarul e ca daca cineva are doua sau mai multe masini, la profil ar fi aparut numai una .. asa ca sustin ideea.
argon
QUOTE(Liviu @ 19 Apr 2006, 00:35)
Adevarul e ca daca cineva are doua sau mai multe masini, la profil ar fi aparut numai una .. asa ca sustin ideea.
*




Adevarul e ca unii isi trec masina personala, masina de al firma, masina parintilor, si a matusii, etc, in ideea ca ar parea mai "bengosi" daca apar cat mai multe acolo. Frumos ar fi trecuta numai masina proprie si personala acolo, ca nu e showroom aici.
De asesemenea, am eu impresia ca unii trec masini imaginare acolo wink.gif da astia sunt mai putini.

Si eu sustin ideea lui Muttley !
MoneyTalks
QUOTE(argon @ 19 Apr 2006, 07:00)
Si eu sustin ideea lui Muttley !
*


Daca ma uit la semnatura ta as spune altceva... radmasa.gif
argon
ti-ai luat passat imaginar? radmasa.gif

Ideea e ca spatiul destinat masinii e conceput pentru o singura masina, dar unii fac tot posibilu sa inghesuie 2 sau mai multe acolo..
MoneyTalks
Chiar vrei sa il vezi? Are doar 1 saptamina... tongue.gif
DFA
Astăzi forum-ul va fi mutat pe alt server și poate odată cu rezolvarea PM-urilor, se va reveni la afișarea datelor despre mașină...
bobo77
Sa speram ca se rezolva cu PM si poate fixati si ora corect.
klaus
Bobo77, eu zic sa incerci sa intri in "optiunile mele" de sus de pe randul cu linkuri mici, apoi din stanga jos, la options faci click pe "board settings", si acum din dreapta sus pui bifa pe "Is daylight saving time in effect?"
Ia incearca, si zi-ne ce ai observat.

Treaba cu ora tine de fiecare user in parte...
b64chr
test 11:43
bobo77
Mii de scuze Klaus dar pur si simplu nu am stiut, am fost chiar de doi lei cu treaba asta, cred ca-i mult si doi lei...
Muttley
Ca veni vb de ora, forumul afiseaza o ora cu 8-9 minute inaintea celei reale. smile.gif
ursul-alb
Cum chiar eu am fost luat peste picior de cineva pe aici sustinand o IMPUNERE a completarii datelor, votez cu toate mainile pentru regula "renault".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.