Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: poze avatar disparute ?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
crocky
Scuze, dar nu mai vad nici o poza la avatar. Decat pe a lui klaus smile.gif De ce ?

P.S. Mi-am re-uploadat poza si vad ca acum apare si la mine...
klaus
E, asta facusem si eu...
Cred ca e o problema cu fisierele de imagini link-ate la baza de date...
DragosP
Mda...Iar se supără MySQL-ul pe noi.
Același lucru se întâmplă și cu pozele utilizatorilor, nu numai cu avatarurile.
My Berlina
Deci care este problema cu avatar de nu mai se vad?
einstein1984
Eu nici poze de la bursa nu mai vad.
paulica
Asa este domnilor pozele atasate in post-uri nu se vad. Doar cele cu link. Si inca ceva, nu mai merge nici My Assistant.
Bafta
voicamic
Bine ca mi-a dat prin cap sa ma uit in "Probleme forum". Deja imi luasem sistemul la puricat.
Bun, sa presupunem ca fiecare user isi reincarca avatarul. Dar cu pozele atasate in mesaje se mai poate face ceva? Nu de alta, dar eram curios sa vad si eu pozele cu Loganul break de la ultimele stiri.
SiloS
Mie imi apare acum un avatar mai vechi . Nu se mai vede masina aia rosie , ci un g-klasse .
klaus
Din pacate, am impresia ca nu au putu fi recuperate decat niste varainte mai vechi (dintr-un back-up mai vechi)...
argon
QUOTE(klaus @ 14 Apr 2006, 14:11)
Din pacate, am impresia ca nu au putu fi recuperate decat niste varainte mai vechi (dintr-un back-up mai vechi)...
*


si pozele atasate pe forum de-a lungul timpului s-au dus pe apa sambetei? sad.gif
Pacat..erau tutoriale misto...si nu numai..tot topicul Ce-am mai gasit prin Romania...s-a dus?!
nairam
Mie mi-a aparut poza o poza de avatar mai veche ... Sa vad daca mai gasesc poza aia cu fi-miu .... sa fac upload iarasi ....
IL-02-GTA
Dupa ani de zile m-a hotarasc si eu sa pun poze cu traznaia mea de masina pe care vreau s-o vand si...........surpriza....
Pozele aurezistat cam 30 min. si au disparut cu tot cu poza de la avatar.
Ce este de facut????
DragosP
QUOTE(IL-02-GTA @ 14 Apr 2006, 16:12)
Ce este de facut????

Să ne împăcăm cu ideea?
Sau să încercăm să urmăm link-ul http://www.daciaclub.org/suport la care chiar îți răspunde cineva?
IL-02-GTA
OK....am trimis si tiketul.....
Liviu
Vad ca nimeni nu spune ce s-a intamplat. O sa o fac eu pe mesagerul

Un "binevoitor" a exploatat o gaura de securitate a serverului si a sters toate pozele. S-au pus la loc pozele care erau disponibile intr-un backup de prin februarie.

Deci practic, toate pozele care s-au pus/updatat pe forum din februarie nu mai sunt disponibile.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.