Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Editare post
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
IRONICK
Se pare la scurt timp dupa ce pun un post nou, nu mai pot sa il editez (adica in cateva minute dispare butonul de edit). Este o problema doar la mine, sau la toti userii ?

Mersi
argon
Si la mine la fel, pot edita cam la maxim 5 minute dupa ce postez, dupa dispare butonul cu edit.
DragosP
E un feature nu un bug. wink.gif
Asta pentru a te gândi de două ori înainte de a da cu bâta-n baltă! smile.gif
IRONICK
QUOTE(DragosP @ 13 Apr 2006, 10:45)
Asta pentru a te gândi de două ori înainte de a da cu bâta-n baltă! smile.gif
*
Pai asta este si ideea, in caz sa dat cu bata in balta se poate edita. Este invers.
DragosP
N-ai înțeles: dacă nu te gândești de două ori, dai cu bâta-n baltă și te stropești. Acum nu te mai poți șterge (editându-ți postul)...
IRONICK
Mai eu am inteles, dar logica nu este buna. Daca lipseste o litera intr-un cuvant, vreau sa mai adaug o poza, etc . . facem dublu post ?
madhorsefuzzy
Vreau sa imi corectez un post "scris cu picioarele" care sufera de greseli gramaticale : litere lipsa pe la unele cuvinte, litere in plus la altele. Am vazut de abia acum, la urmatorul post pe topic.

Intrebare: cum fac?
Nu vreau sa munceasca moderatorii sa-mi corecteze mie post-ul scris in graba. smile.gif

P.S. Nu vreau decat sa corectez cuvinte si nu sa adaug/sterg unele dintre ele pentru a schimba ideea post-ului. wink.gif
paulica
DragosP sa stii ca nici pe mine nu ma prea incânta acest feature de care ne zici noua. Era 24 ore posibil sa editezi. Bun sa zicem ca era mult. Dar 5 minute??
Numa' fericire va doresc
stuiberv
Tocmai am observat si eu acest šfeatureš. Si vroiam sa il raportez ca un bug.
Eu sunt totusi de parere ca este un bug. Daca vreti, o sa strang argumente pentru asta.
Pana la urma, daca te pus ca sa te gandestio bine inainte sa scrii, mai bine il scoateti de tot.
Am dat de problema incercand sa editez o greseala de štastare rapidaš. Am una si in postul asta, dar nu o sa il pot corecta, pentru ca o sa o vad abia dupa 5 minute.

Parerea mea: ori scoateti de tot edit, ori il lasati mai mult.
DragosP
QUOTE(stuiberv @ 14 Apr 2006, 11:42)
Tocmai am observat si eu acest šfeatureš. Si vroiam sa il raportez ca un bug.

Nu e nici un bug, s-a revenit la posibilitatea editării mesajelor timp de 24 ore, așa cum poate unii dintre Dvs. ați observat deja.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.