Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cotizantii
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
bucsa
ce sunt ai:MEMBERS GROUP: COTIZANTI smile.gif ??
ce privilegii au?
eudin_umarian
la tine pe site... nu exista?! happy.gif
bucsa
vreau si eu un raspuns ,nu prostii
burliu
cotizantii nu au nici un drept fata de ceilalti membrii! sintem egali cu totii!
bucsa
Pai de ce te numesti cotizant?
Smudo
M@nuele te mai gindesti mult? Raspunde omului odata! radmasa.gif
argon
QUOTE(bucsa @ 23 Mar 2006, 20:16)
Pai de ce te numesti cotizant?
*




COTIZÁNT, -Ă, cotizanți, -te, adj., s.m. și f. (Persoană) care cotizează (1). – Din fr. cotisant.

bucsa
QUOTE(argon @ 23 Mar 2006, 20:37)
COTIZÁNT, -Ă, cotizanți, -te, adj., s.m. și f. (Persoană) care cotizează (1). – Din fr. cotisant.
*


singurul lucru care imi vine in minte este PAPAGAL
argon
se pare ca nu intelegi...poate asta te ajuta:

COTIZÁ, cotizez, vb. I. 1. Intranz. A plăti o cotizație. 2. Refl. recipr. (Rar) A se uni pentru a participa la o cheltuială comună. – Din fr. cotiser.
Trimis de ionel_bufu, 31/07/2004. Sursa: DEX '98

COTIZÁȚIE, cotizații, s.f. Sumă fixă plătită periodic de membrii unei asociații, ai unei organizații etc.; p. ext. contribuție bănească la o cheltuială comună. [Var.: cotizațiúne s.f.] – Din fr. cotisation.

biggrin.gif radmasa.gif
bucsa
nu tot nu merge! huh.gif tot PAPAGAL imi vine in minte
argon
biggrin.gif
bucsa
sa-l folosesti cu cap!
dar tot nu m-am lamurit!
brunner
user posted image
Sony
brunner, care-i faza cu poza asta?
argon
E raspunsul la intrebare probabil...
bucsa
radeti,da eu cred ca cotizantii sunt smecheri!
ydaniel
si eu am vrut sa intreb,da nu m-am mai interesat>...smile.gif
florindu
Probabil cel mai simplu raspuns ar fi: cotizantii sunt cei care au facut ca acest forum sa existe in forma in care o pot folosi toti ceilalti...
bucsa
nedam aiurea cu parerea,vreau o declaratie oficiala!!!!!!!
brunner
QUOTE(Sony @ 23 Mar 2006, 23:34)
brunner, care-i faza cu poza asta?
*


Reactia mea la citirea stupizeniei asteia de thread wacko.gif

N-ai vazut Big Lebowski? biggrin.gif
Adrian_Solenza
QUOTE(bucsa @ 23 Mar 2006, 21:51)
vreau o declaratie oficiala!!!!!!!
*




radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Stai sa il sunam pe Nastase! Poate ne lamureste el si ne zice si de termopane pana la urma!

Auzi... Declaratie oficiala! radmasa.gif
MoneyTalks
QUOTE(bucsa @ 23 Mar 2006, 20:51)
vreau o declaratie oficiala!!!!!!!
*


Uite aici si declaratia oficiala... smile.gif
pedrovl
Nu va suparati am si eu o intrebare: De ce trebuie membrii unui forum trebuie sa suporte consecintele unor greseli singulare ? Se inchid topicuri utile fara a fi "amendati" cei care bat campii si in schimb se dau warn-uri fara nici o logica. Nu scriu asta pentru ca mi-a fost dat mie un warn pe care mi-l asum desi nu il consider corect dar asta este. Am apreciat valoarea acestui forum si am devenit membru pentru ca cele mai utile topicuri le-am considerat pe cele de consum, piese, revizii etc. Din pacate se exagereaza de multe ori ceea ce intradevar enerveaza si atunci moderatorii actioneaza sub semnul primului impuls. Cred totusi ca exista modalitati prin care aspectele legate de Dacia cu adevarat importante sa ramana si nu sa fie inchise topicuri de care se bucura TOTI nu doar cei care le pot inchide, sau cei care poate din invidie bat campii...... pacat...incet incet reusiti sa ne indepartati facand loc unei pleaiade de neaveniti care nici nu stiu de ce se afla pe acest forum.

nairam
E mai zmecheri domne e mai zmecheri ... Chiar daca nu recunosc ei.... biggrin.gif .. Asa a fost dintotdeauna pe lumea asta ... Unii e mai zmecheri decat altii ... dar tot nasul isi are nasul ... si... intotdeauna exista un peste mai mare care sa-l manance pe al mai mic.... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.