Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: www.daciaclub.ro in PCWORLD!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Stiri
maddan
da, da! - este descris cu lux de amanunte in PCWORLD 12/2003!



BRAVOS TUTUROR!
AlexV
scaneaza cineva sa vada si ochiu nostru???
aviasol
scanati mai !!! URGENT !!!!
alex
Oau, asta chiar realizare! Intr-adevar BRAVO TUTUROR pentru aceasta performanta. Maine ma duc sa iau revista. Sper ca o mai gasesc!
Marty
De mine zice ceva ???? charge.gif
aviasol
da matrinez zice ca e unu care n-are somn si nu lucreaza la servici si scrie pe forum toata ziua si toata noaptea ca si-a luat cea mai distrusa masina noua, pe care a vopsit-o si revopsit-ode n ori in garantzie, a siliconat-o si a tunerit-o si acum ii mai si plaua in portbagaj. laugh.gif laugh.gif laugh.gif maine o sa primesti biletzele de la admiratoare laugh.gif laugh.gif laugh.gif



in rest felicitari tuturor si mai ales lui alex alexv si celorlalti admini si apoi si noua userilor ca fara noi toti forumu e un script chior :wink:
maddan
...pana scaneaza careva, iata ce scrie aclo (langa o captura a site-ului, la sectiunea ONLINE - dedicata in numarul ala siturilor de masini - e al patrulea in ordine, dar primul pe pagina sa):



"www.daciaclub.ro



Dacia!... Nu putea lipsi acest periplu printre site-urile de profil. Si nu este vorba de un site de prezentare, ci de un forum, unde veti gasi o multime de rezolvari la probleme care il framanta pe orice posesor de Dacie, fie ca se numeste Solenza sau Nova. De fapt, acestea din urma sunt si primele doua sectiuni ale acestui forum. Ceilalti posesori de Dacie se vor regasi in topicurile urmatoare. Pe langa informatii despre modul in care se poate face tuning la o Solenza sau la o Dacie Berlina, un alt subiect de discutie al acestui forum este o lista interesanta de tutoriale, tips-uri si tricks-uri. Asadar se poate si la masini, nu numai la PC-uri!"



so, BRAVOS again!
aviasol
am citit articolul, eram tare curios. se prezinta dacia club intr-un paragraf dintr-un articol de 2 pagini despre 4 roti pe web. nu am cumparat revista deci nu pot sa-l scanez.
paulp
Si totusi n-a scanat nimeni articolu' :shock: ?
maddan
pai io am articolu', da' aici la serviciu, iar scannerul il am acasa.



hai, ca o sa iau revista acasa, sa-i dau un scan.



sper sa ma tin de promisiune, asa ceva trebuie sa existe in arhiva forumului.
sstanescu
stati pe vine, ca o sa incerc sa-l iau de la sursa...
alex
Va rog sa nu atasati nici un "scan" fara acordul revistei. Incerc eu sa obtin acest acord. Multumesc!
sstanescu
am eu PDF-ul de la revista, vorbesc mai tarziu cu redactorul sef (am fost colegi doar).



Sunt doua pagini, cu 6 site-uri.



De fapt ala e tot textul, cel reprodus mai sus, cu o captura de ecran a primei pagini a site-ului.
alex
Stiu. I-am scris eu deja redactorului-adjunct. Este cel care a scris articolul. Daca insa poti face tu rost de autorizare pentru pdf e si mai bine.
alex
Ok, am obtinut aprobarea pentru imaginea urmatoare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.