Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Schimbat injectoare și probleme ralanti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Forum Nissan
Cretzu24
Buna , am schimbat injectoarele la mașină , am pus injectoare originale ,le-am scris in calculator și acum la ralanti îmi galopează. Când am băgat prima oara pe tester mi-a dat o eroare o să pun poza. Daca a mai avut cineva aceasta eroare și mă poate ajuta.
Gil26
Erorile acestea sunt pentru ca “am schimbat injectoarele la mașină , … , le-am scris in calculator și acum la ralanti îmi galopează” = codurile injectoarelor NU au fost introduse conform.
Cretzu24
Am scris injectoarele o să pun poza și acum daca sau deteriorat datele din calculator ce este de făcut?
Gil26
Sa recitesti ceea ce am scris "codurile injectoarelor nu au fost introduse conform" si apoi wink.gif ... (restul desigur ca depinde si de tine)
Cretzu24
Eu nu am introdus cu clip pentru că nu dețin așa ceva , am scris injectoarele cu Delphi. O să încerc să le mai scriu o data sau să iau legătura cu cineva care dețin clip. Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.