Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Logan 2 1.0 SCE 2018 euro VI
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Logan
Symbol10Fb
Salutare stimati colegi, va cer ajutorul in legatura cu tachetii de Logan pe care nu reusesc sa-i gasesc, am refacut motorul si am nevoie de tacheti cod 132310406R cota 3.38. Precizez ca am incercat mai multe variante si nu s-au potrivit. Va rog daca stiti cumva unde sau cine are tachetii in cota aceasta v-as fi profund recunoscator! sad.gif
Multumesc anticipat!
MyKe89
Pe aut0karma ai încercat? 81 lei bucata.
Symbol10Fb
Salut MyKe89, nu am gasit nimic in aceasta cota, am incercat cu cei "originali" au cota 3.22 si au jocul prea mare => bataie/tacanit atat in ralanti cat si in mers. Daca ai vazut da-mi te rog un link, eu am cautat, dar nu gasesc nici pe Autokarma, si nici pe principalele magazine de piese auto care vand online. Aceasti tacheti sunt mecanici pentru motorasul de 1.0 sce.
Multumesc
MyKe89
Click AICI și introdu codul căutat de tine.
Symbol10Fb

MyKe89 Multumesc, sper sa se livreze, mai am 2 comenzi puse la magazine separate si tot cu livrare in 10-12 zile, si din luna iunie, tot prelungesc acest termen... sper sa vina la Autokarma.
Multumesc pentru ajutor!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.