Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Donez diverse piese
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna III
Deeblue
Donez brate inferioare st+dr Laguna 3. Bratele sunt in stare perfecta, au fost utilizate cam 600km pe masina din semnatura.
Nu am reusit sa le vand pe OLX la un pret mai mult decat decent asa ca ma vad constrans sa fac o fapta buna. biggrin.gif

Donez kit ambreiaj(placa presiune si disc ambreiaj) pentru motorizare 1,5 dci.Provine de pe fosta masina personala un Clio 1,5 dci 80cp an fabricatie 2004.Kitul a fost folosit cam 3000km.

Donez 2 arcuri fata Laguna 3 (marcaj galben /albastru).Arcurile originale de pe masina din semnatura.


Donez 2 discuri spate(cu rulmenti inclusi) pentru Renault Kangoo an fabricatie pana in 2008(cred ,nu sunt sigur).Discurile sunt noi.


Am nevoie de un difuzor cod.281440003R(modelul cu calota inalta).


Valabil doar pentru colegii din Timis care doresc sa ridice personal piesele.
Nu trimit colete in tara.

...................................................................................
Rog moderatorul sa mute acest anunt in categoria adecvata.

Imi cer scuze pentru greseala. smile.gif
secarianurazvan
Salutare! Mai ai de dat bratele inferioare si arcurile? biggrin.gif
0769626468
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.