Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nu se incarca deloc pagina
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
ion73
nu se incarca deloc pagina forumului ...apare doar done ...si nimic altceva ...
mentionez ca aceasta problema o am doar de acasa ..si de putin timp ..a mers la inceput fara probleme
aveti idee ce problema am?
multumiri anticipate
Daedalus
Mie mi se incarca greu de tot paginile de cand cu noul server, ba chiar uneori nu se incarca deloc incat daca insist cu click-urile se incarca pana la urma, dar greu dupa cum am spus. Valabil si la postari.
alex275
Iar eu nu mai pot deschide "cauta mesajele membrului" Apare pagina goala.
Mentionez ca se intampla doar pentru mine. Pe ale altor membrii le gaseste imediat!
Si inca ceva. Se incarca pagina ciudat. Pune tot textul pe mijlocul paginii. Nu incepe din stanga cum ar fi normal, decat dupa 3-4 Reload. blink.gif
Daedalus
Probabil asta depinde si de browser, adica modul de incarcare a paginii. Eu folosesc IE6. Cert e ca se incarca greu sau incomplet si la tine.
marksman
Si eu am probleme asemanatoare de cand s-a mutat pe noul server. Fie paginile se incarca foarte greu (nu-i problema de bandwidth, am o legatura foarte buna) fie se incarca partial (si scrie "Done" in browser) fie trebuie sa insist foarte mult (click-uri dese) ca sa se incarce corect.
paulp
E de la voi, la mine merge bine smile.gif
radian
QUOTE(alex275 @ 2 Feb 2006, 10:13)
Iar eu nu mai pot deschide "cauta mesajele membrului" Apare pagina goala.
Mentionez ca se intampla doar pentru mine. Pe ale altor membrii le gaseste imediat!
Si inca ceva. Se incarca pagina ciudat. Pune tot textul pe mijlocul paginii. Nu incepe din stanga cum ar fi normal, decat dupa 3-4 Reload. blink.gif
*



Ca sa verific am intrat pe mesajele tale, si la mine incarca normal.
madalina
Mi-au aparut trei erori azi:

1.IPB WARNING [2] mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (11) (Line: 120 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)


There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

2. Cannot connect to the datebase

3. ceva cu atingerea limitei maxime de utilizatori
alex275
QUOTE(radian @ 2 Feb 2006, 12:15)
Ca sa verific am intrat pe mesajele tale, si la mine incarca normal.
*


Pai si la mine merge normal pe mesajele tale. Pe ale mele nu prea merge! smile.gif
Daedalus
La mine se pare ca s-a remediat. Merge bine acum. Ce s-a intamplat, nu ma intrebati. Poate i-a luat un pic sa se obisnuiasca cu noul server. tongue.gif
IRONICK
QUOTE(Daedalus @ 3 Feb 2006, 16:02)
Poate i-a luat un pic sa se obisnuiasca cu noul server.  tongue.gif
*

Pai pana i sa rodat si lui uleiul. Ca orice lucru nou.
paulp
Efectul de sera 243.gif
alex275
Efectul de sera, ca efectul de sera. Da la mine tot pagina goala se incarca daca-i dau "cauta mesajele membrului".
Culmea e ca daca le caut pe ale altcuiva, se incarca instantaneu! blink.gif
M-o fi ginit pe mine calculatorul ca-s mai fraier? sad.gif

LE: N-am gasit o poza cu fesu'! sad.gif
paulp
Nu-i place palaria ta 243.gif
Sony
Mie imi incarca mesajele. biggrin.gif
paulp
Palaria ta e originala wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.