Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault captur 2021
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Captur
Alexei87
Buna ziua, am si eu o intrebare daca poate cineva sa ma ajute am comandat un captur zen si o sa imi vina in noiembrie dar are aer conditionat normal manual si eu as vrea sa pun clima automatica, am gasit ca in poza pe internet la dezmembrari clima dar nu stiu daca o sa se potriveasca in aceeasi gaura si daca o sa mai trebuiasca vre-un senzor ceva ? Multumesc
cj98czh
daca il vroiai automat trebuia sa il comanzi din start ... acum este greu de facut conversia .. ca nu este doar ce ai pus tu acolo ... ca sa nu vb. despre pierderea garantieiei in caz de interventie ..
Alexei87
Pei l-am luat cu oferta la care nu am putut sa schimb nimic din pacate . Multumesc de raspuns ca sa nu ma apuc sa dau banii aiurea.
xmisterx
Iti faci probleme degeaba, clima manuala la masinile din gama reno, nu mai e chiar manuala, este oarecum semi-automata.
Alexei87
Imi placea ideea de a avea anumite grade pe afisaj constant.
xmisterx
Asta e, fiecare cu piticii lui tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.