Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Navigație carminat
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
martzipan2004
Sunt fericitul posesor al unui Megane 2
Însă am o mica problema
Navigația (displayul) iese f greu din lăcașul sau și totodată este închis displayul
Deși radioul funcționează , pot vedea info doar in displayul de la ceasurile de bord
Este posibil să aibă vreo siguranță , sau dacă îmi puteți explica cum se interconectează cu radioul din bord,totodată este posibil schimbarea ledurilor la displayul central din ceasurile de bord ?
Va mulțumesc frumos
martzipan2004
QUOTE(martzipan2004 @ 2 Oct 2021, 11:50)
Sunt fericitul posesor al unui Megane 2
Însă am o mica problema
Navigația (displayul) iese f greu din lăcașul sau și totodată este închis displayul
Deși radioul funcționează , pot vedea info doar in displayul de la ceasurile de bord
Este posibil să aibă vreo siguranță , sau dacă îmi puteți explica cum se interconectează cu radioul din bord,totodată este posibil schimbarea ledurilor la displayul central din ceasurile de bord ?
Va mulțumesc frumos
*




Am reușit , de vina era can-ul care nu deschidea display-ul din cauza unui motoraș de la sistemul de retractare

Mulțumesc colegilor pt ajutor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.