Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cablu suspect sub volan
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane III
Cezar397
Salut, mi-am achiziționat un M3 acum câteva luni și între timp, tot îmi venea de sub volan din locul de lângă maneta de reglare un cablu colorat în alb și negru. Nu am băgat de seama, tot il dadeam cu mana mai sus. Dar după un timp, s-a desprins destul de mult, aproape atingea de podea și nu prea aveam cum sa-l pun asa de bine la loc. Ma deranja mai ales când pica în mers și îmi prindeam piciorul drept în el. În seara asta am zis sa trag putin de el și aud mufa de la capăt cum misca pe plastic pe interior la gaura de lângă maneta de reglare, mai misc acolo și când trag, acum nu știu dacă era conectat pe undeva dar l-am scos, m-am uitat sa vad unde duce si se pare ca merge spre partea de jos unde este Aux-ul și usb-ul. Am făcut câteva poze, nu pare nimic important dar poate știe cineva la ce a fost folosit. Mulțumesc!
clamba
nu e al masinii din fabrica. desfa plastice si vezi de unde vine, as banui ca e legat la cutia de sigurante.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.