Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Scut motor sub bara fata
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
Aenhim
Va salut!
Detin un Renault Symbol 2012 (cel din poza de la avatar) si incerc sa-i gasesc scutul motor de sub bara fata (cel de plastic), cel de metal este ok, insa cel de plastic s-a rupt si cand trec cu masina prin apa rolele fac cam urat.

Am cautat pe diferite site-uri atat din ro cat si din afara un cod insa nu am gasit, tot ce am gasit a fost de la modele mai vechi pe (best auto), iar la dezmembrari nu dau de el.

Ma puteti ajuta cu un cod sau eventual ceva informatii unde as putea sa gasesc nebunia asta de scut de plastic?
z_fdd bacau
Nu stiu exact cum arata.... Cere-i lui Espacern un cod original si poate asa te lamuresti, cautand unul compatibil, daca vrei nou

Desi iti recomand, pentru astfel de lucruri, unul de pe o masina dezmembrata, daca gasesti intreg.
Este incomparabil mai bun ca unul aftermarket si chiar si ca alea originale


Aenhim
Din păcate nu găsesc la dezmembrări, toți spun ca nu au partea aia, parca n ar exista. Aveți idee totuși de un cod?
espacern
Sunt deschise mai multe topice unde se ofera cod piesa dupa VIN...nu mai trebuia deschis alt topic nou!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.