Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] analizor de gaze evacuare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Muttley
Nu l-am folosit niciodata, il vand asa cum l-am cumparat in urma cu ~10 ani.
Nu stiu daca si cum functioneaza.

Pret fix 400 lei.
Proba si predare Brasov.

Poze

[attachmentid=1628120665] [attachmentid=1628120666] [attachmentid=1628120667] [attachmentid=1628120668] [attachmentid=1628120669] [attachmentid=1628120670]
Ov
L-as vrea eu, ii poti face o proba si trimite prin curier? Platesc tot inainte prin transfer.
Muttley
Ok, incerc sa ma ocup in uichend. Sper doar sa nu-mi placa...
Ov
ok, multam
Nu-mi trebuiesc filmulete sau alte prostii, daca tu zici ca merge e suficient.
Sper sa-ti placa, dar totusi sa mi-l dai mie, mi-ar fi de folos la reglajul vechiturilor smile.gif
Muttley
Prima oara cand citesc.

[attachmentid=1628120696]

Adica ce banuiam deja, si m-a determinat sa pun anuntul.
Deci la Dacie voi folosi asta.

[attachmentid=1628120697]

Sa ies din niste sedinte si fac proba cu Ignisul. E mai complicat si de durata decat credeam.

16 Sep 2020, 17:19:
QUOTE(Ov @ 15 Sep 2020, 10:42)
L-as vrea eu, ii poti face o proba si trimite prin curier? Platesc tot inainte prin transfer.
*



Proba facut, pare sa functioneze, dar l-am probat pe 2 masini cu injectie si n-am avut cum sa incerc toata scala.

Astept coordonatele de livrare.
Am trecut prin multe impreuna pe forum, asa ca e ok sa il platesti DUPA ce ii faci si tu o proba pe ceva cu carburatie si confirmi ca e functional.
Muttley
Gata, e la Ov.
Bun de inchis.
payty
Cam dubioasa bujia aia cu fereastra de cuart. Am si e una (ratacita pe undeva). Sincer nu mi-as dori sa se sparga fereastra aia in timp ce ma uit in ea.


Plus ca am vazut ca variaza cam aiurea culoarea aia.... tot mai buna e metoda clasica de reglat carburatorul.


mstaniloiu
QUOTE(payty @ 6 Oct 2020, 20:45)
... tot mai buna e metoda clasica de reglat carburatorul.
*




Cum este , care este metoda clasica de reglat carburatorul ?

Multumesc,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.