Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme invelis cablu
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
Geo Nedea
Salut,am si eu o problema,am schimbat zilele trecute corpul termostat cu unu din aluminiu deoarece cel de plastic pierdea antigel,problema este ca nu stiu daca din cauza temperaturii sa atins de corpul termostat cel nou sau era inainte dar sa topit plasticul acela in care sunt invelite firele care duc la bujii si si inca un tub care era langa care duce nu stiu unde,ideea este ca doresc sa va intreb daca merg schimbate sau pot da doar cu banda adeziva de aluminiu acoli pt a le proteja sa nu se topeasca naiba firele,masina merge bine nu am probleme cu ea doar ca ma gandesc ca daca nu vedeam se topeau firele sigur [attachmentid=1628120365] [attachmentid=1628120365]
espacern
Cautã pe forum topic cu subiect Tub Flexibil Copex....este subiect arhidiscutat nu trebuie deschis alt topic nou!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.