Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lada frigorifica renault
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Kadjar
marianArz
va salut!
Doresc sa achizitionez o lada frigorifica auto strict pt doze/sticle bauturi.
Cei de la renault au in catalog o lada de 20L cu aprox 550ron.
Pe emag am gasit cu 32+L cu aprox 350ron.

Alte informatii nu ofera pe site/catalog. Am contactat vocea clientului si acum astept date tehnice suplimentare (consum, nivel zgomot, temp racire/incalzire).

Are cineva pe cea de la renault? E ok? Merita atatia bani?


P.s. consider ca mi-ar fi mai ok una de capacitate mai mica, pt ca vreau sa o depozitez in portbagaj si nu vreau sa ocupe foarte mult spatiu. Cu 5 persoane si bagaj e nevoie de cat mai mult spatiu util.

Multumesc !!
einstein1984
ia o mizerie din aia izolatoare si 2 baterii de rece si cateva ore le tine reci; odata pe zi cauti un supermarket si ieie altele tot reci. Alea cu peltier oricum nu racesc peste 18 grade fata de mediul inconjurator.
torpedou racit nu ai?
marianArz
QUOTE(einstein1984 @ 13 Jul 2020, 12:43)
ia o mizerie din aia izolatoare si 2 baterii de rece si cateva ore le tine reci; odata pe zi cauti un supermarket si ieie altele tot reci. Alea cu peltier oricum nu racesc peste 18 grade fata de mediul inconjurator.
torpedou racit nu ai?
*



Din pacate nu am.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.