Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cu Sandero la drum lung
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Travels
ousama
Salutari... Sunt proaspat posesor de Sandeo si as dori sfaturi de la cei mai in masura sa le dea. Merita sa plec la drum lung cu Sandero? 2 adulti si copil.... Un drum pana in Grecia sau Turcia de exemplu. Din experienta voastra cum se comporta masina?
cj98czh
tu glumesti sau ?

de ce sa nu poti merge cu ea in concediu?
ousama
Se pot intampa multe. De la a se rupe masina dupa 1000 km, a ramane fara AC dupa 500 km pana la a ajunge la destinatie rupt de spate.... Am facut cu jetta drumuri de 1500 km fara oprire si n-am avut probleme. Cu sandero parca n-am asa mare incredere
Bicicleta galbena
Nu se rupe nimic cu incarcarea aia, ac daca merge si raceste e ok, eu la Solnitza n-am umblat in 10 ani la aer (nici incarcare, nici verificare, nimic); n-o fi la fel de confortabila ca alte masini dar scaunele sunt bune, nu te rup la spate; antifonarea lipsa ar fi cea mai enervanta la drumuri lungi dar aia o bagi in seama dupa 110kmh, in rest da-i bice.
Fa-i o verificare inainte de plecare, sa stai linistit, si aia e.






This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.