Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], Mercedes C class w203
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa
speedman
Vand masima personala, un mercedes clasa C, facelift, euro 4, motorizare diesel (2143 cmc) din anul 2006 si 230000 km (detin si tuv ul din Germania, cand avea in jur de 87 k), iar conform aplicatiei rar km corespund. Masina se afla intr-o stare foarte buna si arata foarte bine pentru anii ei. Este echipare classic si dispune de interior piele bej in stare foarte bun, are incalzire in scaune, clima pe 2 zone, 2 cotiere, preechipare telefon, sistem audio cu 8 incinte (care se aude mai bine decat bose ele de pe gt), mp3, pilot automat, senzori lumina, 4 geamuri electrice cu impuls, abs, esp decuplabil, jante aliaj cu anvelope noi de iarna aflate in garantie, anvelope de vara foarte bune (pirelli p 07). De cand este la mine i am schimbat una alta pe partea de rulare (capete de bara, bielete de directie, placute frana fata si spate, bucsi bara stabilizatoare). In vara am pus si freon pt ca nu mai racea suficient, are geometria efectuata la autosoft. Itp ul l am facut in luna noiembrie si are valabilitate 1 an. Estetic are capota fata cu lac exfoliat in 2 3 locuri si urme de la pietricele. Solicit 3800 e usor discutabil...vreau una mai noua, insa dc nu se vinde nu i problema..o mai tin. Contact forum sau p.m [attachmentid=1628111941] [attachmentid=1628111942] [attachmentid=1628111943] [attachmentid=1628111944][attachmentid=1628111945]
speedman
Se poate inchide, am vandut o. Mulțumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.