Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cotiera facelift
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Kadjar
bgd2018
As avea nevoie de putin ajutor, daca e cineva amabil...
Doresc sa aflu codul pentru o piesa care se afla pe Kadjar-ul facelift. Eu am modelul fabricat pana in 2018 si ma intereseaza codul din reteaua Renault pentru cotiera noua (cea care culiseaza fata-spate).

Daca tin cotul pe cotiera actuala abia ajung la volan cu degetele de la mana dreapta. Ultima data cand a fost in reprezentanta am urcat in Kadjar-ul facelift si am constata ca pot sa tin volanul normal cu mana dreapta daca este culisata cotiera in fata.
Poate cineva sa ma ajute cu acest cod?
voinic
Sunt curios daca este plug&play smile.gif - vezi reperul 7.

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/uni...52&uid=36566&q=
hadryan
Cand a aparut am intrebat eu in reprezentanta cat ar costa inlocuirea .Raspunsul a fost tipic Renault: 1000 euro
bgd2018
Poate a fost pretul pentru intreg ansamblul cu tot cu suport. Dar daca prin absurd doar capacul culisant ar costa in retea 1000 de euro, atunci mai ramane doar optiunea second hand, de la dezmembrari.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.