Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce telefon sa iau?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Remicade
Am un buget de vreo 1300 lei, vreau NFC, 64 GB stocare, 6 GB RAM, nu joc nimic, mail, Facebook chestii banale. Țin un telefon cam 3 ani nu mă pasionează sa le schimb des.
Ceva păreri? Prefer fara notch dar daca vorbim de ceva ex flagship cum e MI8 se accepta.
wolfin
https://www.reno.ro/GSM-Zone-f117.html

Incearca aici ....

A5 ...de ex...sau cum se cheama acu ..a..
D-Ice
Mate 10 Pro, sunt foarte mulțumit de el și e posibil să-l găsești la banii ăștia mai spre iarna sau la un Black Friday.
gabize
M-aș mira să scadă, dacă se mai comercializează pe undeva e stoc foarte vechi, nu aș lua în calcul varianta asta.
D-Ice
Pai al meu are vreo 2 ani și merge brici, nu vad de ce ar fi problema cu vreunul nou care a stat pe stoc 1 an.
gabize
Eu altceva am spus. biggrin.gif
D-Ice
QUOTE(gabize @ 20 Oct 2019, 10:55)
M-aș mira să scadă, dacă se mai comercializează pe undeva e stoc foarte vechi, nu aș lua în calcul varianta asta.
*




QUOTE(gabize @ 20 Oct 2019, 16:45)
Eu altceva am spus. biggrin.gif
*


Io-s cam blond la ora asta. Explica faza cu stocul vechi.
wolfin
Au si pe alb.
.albastru...etc

gabize
Io zic că nu mai scade prețul, că nu mai e ofertă. Nu stiu cati il mai au in stoc.
b06fcn
Recomand iPhone 6, cred ca gasesti la banii astia chiar nou...
D-Ice
QUOTE(gabize @ 20 Oct 2019, 19:41)
Io zic că nu mai scade prețul, că nu mai e ofertă. Nu stiu cati il mai au in stoc.
*


Mate 10 Pro.
Cand începe blec fraidei eu zic ca mai scade. Oricum, își merita banii chiar și la 1900lei.
meganus_bicorpus
Al meu merge la de bine ca in prima zi, nu ma asteptam sa nu se vada nicio diferenta fata de unul nou si la aproape doi ani..Mate 10 pro!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.