Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Telescop/ amortizor capota
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Fluence
lucian_alex20
Salutare,

A incercat cineva sa monteze telescop pentru capota pe Fluence? Am observat ca megane 3 are acest telescop si nu inteleg de ce nu au pus si pe fluence.
As vrea sa achizionez telescopul pentru megane si sa incerc sa-l montez dar daca a incercat cineva inainte sa nu dau banii degeaba. Nu prea am gasit nimic despre asta pe www.
75AIM
poti incerca cu unul de M3 sa vezi daca se potriveste.poate gasesti unul sh
sa vezi cum vine.daca se potriveste comand si eu unul
catalin905
Salut a reusit cineva cu amortizorul de capota motor ? tongue.gif

6 May 2021, 11:36:
QUOTE(lucian_alex20 @ 8 May 2019, 13:05)
Salutare,

A incercat cineva sa monteze telescop pentru capota pe Fluence? Am observat ca megane 3 are acest telescop si nu inteleg de ce nu au pus si pe fluence.
As vrea sa achizionez telescopul pentru megane si sa incerc sa-l montez dar daca a incercat cineva inainte sa nu dau banii degeaba. Nu prea am gasit nimic despre asta pe www.
*




Ai gasit rezolvare pentru montare telescop capota motor ?
lucian_alex20
QUOTE(catalin905 @ 6 May 2021, 11:45)
Salut a reusit cineva cu amortizorul de capota motor ? tongue.gif

<span class='edit'>6 May 2021, 11:36:</span>
Ai gasit rezolvare pentru montare telescop capota motor ?
*



Salut,
Nu am mai stat sa caut de atunci. Stiu ca am vazut puse pe la turci, deci ar merge. Daca reusesc sa pun o sa anunt.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.