Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Megane sedan tce 116 gpf
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane IV
Bogdan 7499
Salutare! Deși m-am documentat și am observat că apar tot felul de probleme la Megane Sedan 4,legate de zgomotul provocat de acea conductă de sub baterie, ambreiaj cu scârțâit, chedere portiere aliniate necorespunzător, troncăneala roți față la denivelări, voi plăti mâine avansul pentru un tce 116 gpf, varianta Zen, plus încălzire în scaune și senzori parcare. Ce păreri /sfaturi îmi pot da posesorii acestei motorizări legate de putere, consum, fiabilitate ? Menționez că 90% din kilometri îi voi parcurge în oraș, pe distanțe scurte. Și o fi dracu' chiar atât de negru, legat de problemele enumerate mai sus? Sau tine și de,, norocul cumpărătorului ''? Bănuiesc că sunt și posesori ai acestui model care nu au/nu au avut astfel de probleme. Vă mulțumesc anticipat.
speedman
este topic dedicat...dc ai mai deschis unul?
p.s. asteptare usoara! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.