Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme trapa megane 3
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
vmihaibogdan
Salutare si bine v-am gasit.

Sunt prospatul proprietar al unui renault megane 3 din 2010.

De cand am cumparat masina nu a functionat trapa deloc, nu scoate nici macar un sunet sau tacanit motorasul.

Am cautat pe forum problema, am gasit cateva solutii pentru renault megane 2 care la mine nu functioneaza, am incercat inclusiv acel reset despre care vorbete toata lumea.
Am verificat toate sigurantele, si pe cele din torpedo si pe cele de la motor si toate sunt in regula.
Tind sa cred ca s-a defectat motorasul si as vrea sa il inlocuiesc dar nu stiu unde anume se afla.
Am tot cautat pe net si nu am gasit nimic iar problema cea mai mare este ca ma aflu in UK si baietii de aici de la service au zis ca nu se ating de trape....

Orice info este binevenit.
Dreamer
Cel mai bine ar fi sa ii intrebi pe colegii de pe aria de Megane 3 ... aici se vorbeste de Megane 2 ... sunt 2 masini total diferite.
vmihaibogdan
Off, acum am vazut ca am postat gresit smile.gif))
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.