Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 3 usi nu se inchid/deschid din telecomanda
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna II
Costy2.0
Salutare tuturor si bine v-am gasit. Dupa o dauna totala a fostei masini, mi-am cumparat o Laguna 2 din 2006, 2.0dci,150 cai, Initiale Paris. Sunt foarte multumit de ea pana acum (o am de 2 saptamani), insa am o mica problema la ea si anume, daca o inchid din telecomanda sau se inchide singura, se inchid doar usa soferului si potbagajul, usle spate si cea a pasagerului ramanand deschise. Ca sa o inchid toata, dupa ce cobor din masina, trebuie sa apas spre interior pe butonul pt blocare geamuri spate (asa,cele 3 usi se inchid), apoi inchid usa sofer si inchid din telecomanda sau o las sa se incuie singura. La fel,la deschidere cele 3 se deschid tot din butonul de pe cotiera de pe usa. Acum ce am observat, cand butonul de pe cotiera usii e spre interior apasat, usile spate nu se pot deschide de afara,dar din interior da. Cand butonul e apasat spre stanga,usile spate se pot deschide de afara,dar dinauntru nu. Trebuie sa apas mereu cand urca sau coboara cineva din spate. Aveti idee ce poate fi,si unde se afla acel computer de confort? Multumesc
mars
Vezi doua etaje mai jos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.