Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Skoda Octavia 3, an 2014
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa
mariusd4
Vand auto Skoda Octavia, (masina de inginer familist), varianta Elegance: 2.0 TDI, cutie manuala 6 trepte, 150 CP, 68000 km, abia iesita din garantie, Casco numai la Generali, functioneaza impecabil dar cu mici defecte optice, revizii numai la reprezentanta. Masina are interval service de 2 ani sau 30.000, eu am facut revizii anual si 15000 km, cu ulei la bidon, nu butoi etc, Intretinuta obsesiv, putin murdara la interior datorita copilului, la predare se va face detailing. Este masina personala, o vand ca vreau 4x4 si garda mai sus, am si gasit masina dorita, nu negociez, nu combin, nu-s grabit...
Dotari principale: Bixenon Adaptiv cu faruri si proiectoare fumurii, day light led, Radio Bolero mp3, aux: USB, card, Bluetooth, scaune incalzite, clima auto 2 zone, interior bej, oglinzi electrice si pliabile, cruise control... Pentru toata lista de dotari am sa atasez un pdf.
Imbunatatiri: Camera monitorizare trafic premium cu GPS, Antifonare totala, Folie llumar + anti UV fata, Hill Hold Control, Cornering, Staging, mirror down on reversed, jante de origine si anvelope Dunlop Sport maxx R17, dot 2017 – in valoare de aproximativ 5500 de lei + roti iarna cu jante de origine.
Defecte/daune: masina are o julitura insignifianta pe bara fata – retusata, vopsea sarita pe alocuri, cat gamalia unui ac – retusat cu vopsea de origine, o julitura pe usa dreapta – retusata dar din anumite unghiuri este putin vizibila. Ghinionul cel mare a venit cand m-a zgariat unul pe partea stanga, fara RCA si permis la el, motiv pentru care am simtit cat de util este CASCO: ambele usi stanga fiind inlocuite cu piese noi de origine si revopsite in Reprezentanta Brady Militari, rezultatul este impecabil, operatiunea nu iese in evidenta cu nimic.
Pentru tot ce s-a facut la masina exista documente, istoric, foto.
Pret: 13.500 Euro
Nu fac business din asta, nu vreau profit, nu mint, tot ce stiu despre masina stiti si voi, facem ce fel de verificare vreti. O sa revin cu foto cuprinzatoare...
Toate bune tuturor!
Contact: mariusstan82@yahoo.com/0764.550.309
P.S. In reflexii nu sunt eu biggrin.gif, este binevoitorul de m-a lovit...
mariusd4
Cu scuzele de rigoare, revin cu seria de caroserie:
TMBAJ7NE5F0059357
mariusd4
Masina se poate vinde si la un pret mai redus dar fara rotile de vara (cele din poze).
Weekend placut!
mariusd4
Anunt valabil! Vineri s-a facut ITP-ul. Toate bune.
mariusd4
Anunt valabil!
diesel_power
Arata f bine masina. Si eu sunt interesat de un astfel de model de Octavia, dar Combi din pacate.
mariusd4
Multumesc de apreciere. Este o masina intretinuta cu suflet, fara nici un fel de problema. Bafta la cautat!
mariusd4
Gata, a venit hardughia, trebuie sa eliberam curtea!
Pret nou 13.200 Euro
Toate bune,
P.S. Incepand de azi masina va sta nefolosita!
Motivul .....:
mariusd4
Oferta de pret!!! 13000 Euro si ambele seturi de roti incluse.
Toate cele bune,
wolfin
Inteleg ca e bmw...dar sa o tii in living...

Un up de la mine.

Vanzare rapida
mariusd4
Nu e living, asa arata garajul meu biggrin.gif
Multumesc, colegule, se va vinde, pana atunci ne strecuram printre ele (masini), prin curte.
Toate bune
mariusd4
Oferta de pret ramane in continuare valabila! Toate bune
mariusd4
Masina s-a vandut, se poate inchide! Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.