Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cablu AUX & Follow Me Home
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
Mihuu
Bună seara.
Vin și eu cu 2 întrebări legate de Megane-ul meu.
Este un Megane II din anul 2006, Echipare Authentique, 1.5dCi.

1.Masina are un radio cabasse auditorium tronic (cel cu magazie de CD-uri). Stiti cumva daca acel radio are mufa pentru cablu auxiliar (capatul verde sa intre in radio din cate am inteles eu de pe internet).
2. Din ce am inteles in cartea masinii si pe net scrie ca masina are dotarea inclusa Follow me home, insa nu am reusit sub nicio forma sa o activez, chiar am cautat si aici pe forum si tot nu a mers. Poate cineva sa explice pas cu pas sau sa faca un scurt filmulet in care sa arate cum se activeaza.

La ambele intrebari, am cautat raspunsuri pe internet, insa nu am gasit ceva concret care sa ma ajute.
Va multumesc mult, o seara buna!
Alin2225
anpli tunerul tau are aceleasi mufe cu un radio normal..sunt aici baieti pe bursa care vand asa ceva intreaba direct
nu cred ca ai follow me home la authentique.
succes;
skorpio_bog
Daca ai Follow Me Home, se activeaza simplu. Cu motorul oprit, dai un flash din maneta de lumini si ar trebui sa ramana faza scurta aprinsa 30 de secunde.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.