Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Microsoft edge
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
andru1973
salutare ,o intrebare pentru cei care se ocupa de site reno.ro
intru pe browserul edge ,intru la reno.ro ma loghez si imi da asta "Ne pare rau, a apărut o eroare. În cazul în care sunteți sigur despre cum să utilizați o caracteristică, sau nu stiu ce ai primit acest mesaj de eroare, încercați să Căutați prin fișiere de ajutor pentru mai multe informații."
atasez si o captura
Multumesc
ady77
Edge nu e programul ala din windows ce este folosit pentru a instala un browser de internet?
andru1973
nu, e Explorer ce vine cu windows 10 vine preinstalat de la win10
DannyY
QUOTE(ady77 @ 14 Jul 2018, 12:18)
Edge nu e programul ala din windows ce este folosit pentru a instala un browser de internet?
*


Nu. E programul cu care se instaleaza Internet Explorer, care face ce zici tu.
andru1973
deci edge nu se poate folosi?microsoft edge e browserul care vine windows 10 cu el ,la înlocuit cu internet explorer
cj98czh
Win 10 vine atat cu edge cat si cu batranul IE .. edge nu a inlocuit nimic ...

Ambele la fel de bune in utilizare ... cata sa cauti Chrome sau orice alt browser ..
andru1973
Chrome folosesc,dar și Edge mié îmi pare mai rapid Edge fata de Chrome, Edge nu a înlocuit,dar e setat sa fie el principal și nu iexplorer,eu in Edge nu pot intra pe forum,am pus imaginea cu eroarea
cj98czh
Acum incercat din edge ... merge fara problem ..
ady77
Si la mine functioneste

[attachmentid=1628090214]
andru1973
la mine nu vrea,ma loghez,pun numele si parola si se vede in poza ce imi da, "acest meniu a fost dezctivat"
DannyY
O fi de la limba? Incearca sa treci PC-ul in engleza sau romana.
DragosP
O fi având furăciunea doar în español.
andru1973
nu cred sa fie de la limba ,pe chrome merge,Mozilla,numai pe edge nu vrea
Rimio de Vassur
fa curatenie prin edge: cookie, fisiere temporare etc. si apoi o sa mearga.
la microastia cind se aduna prea multe "da pe afara". asa se intimpla uneori si cu ie.
andru1973
Ok mersi o sa fac o " curățenie de primăvară"😀😀😂

19 Jul 2018, 18:02:
am facut nimic imi da "acest meniu a fost dezactivat"
andru1973
salutare la toata lumea ,revin cu problema mea ,nu ma pot loga in forum pe browserul microsoft edge ,am cumparat un laptop nou (am zis ca cel vechi o fi avind ceva probleme )dar nici cu asta nou nu merge pe edge,pe restul mozilla chrome fara probleme

26 Nov 2018, 10:07:
aceiasi chestie imi da "THIS MENU HAS BEEN DISABLED"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.