Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] machetaRenault Clio Symbol 2 non facelift
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
aauto
Sunt interesat sa achiziționeze o macheta Renault Clio Symbol 2 (modelul 1999-2001) preferabil culoare gri,modelul atașat.
Vreau orice dimensiune (mai puțin cea 1:1 ,pe asta o am).

Contact 0766.827.931 (dați SMS , whatsup)
aauto
Valabil
balauru_327
https://www.ebay.com/itm/RENAULT-CLIO-2-SYM...&LH_TitleDesc=0

greu ceea ce cauti tu, eu caut un M2 Hatch albastru si nu gasesc la un pret decent
aauto
QUOTE(balauru_327 @ 17 Jul 2018, 12:39)
https://www.ebay.com/itm/RENAULT-CLIO-2-SYM...&LH_TitleDesc=0

greu ceea ce cauti tu, eu caut un M2 Hatch albastru si nu gasesc la un pret decent
*



Așa este,sper totuși să apară pe undeva una la un preț decent.
Mulțumesc ptr link daca totuși nu găsesc modelul meu probabil voi face acest compromis.
aauto
Caut in continuare !
Eventual daca vă loviți de vreuna pe vreun site,lasati-mi link!
aauto
Valabil !
aauto
Valabil !
Aștept inclusiv linkuri daca va sare in ochii vreuna !
aauto
Valabil !
aauto
Caut in continuare !
Alin2225
il am pe 98 eu serie limitata 17510/40000. l am avut si pe celalalt mai recent dar nu stiu pe unde l am pus. daca il gasesc te anunt
aauto
QUOTE(Alin2225 @ 15 Aug 2018, 23:58)
il am pe 98 eu serie limitata 17510/40000. l am avut si pe celalalt mai recent dar nu stiu pe unde l am pus. daca il gasesc te anunt
*



Mulțumesc !
Daca cumva dai de el anunță-mă.
Asta daca nu cumva " l-a vândut soția la prețul la care i-ai zis că l-ai luat" ,asta ca sa te citez că mi-a plăcut!
Alin2225
nu cred ca l a vandut:)). am mai vazut masinute din astea pe la targuri prin Franta( eu locuiesc aici de ceva timp) chiar de foarte multe ori. aici sunt foarte multi pasionati de masinute
problema e ca probabilitatea sa fie o macheta renault clio berlina e infinit mica aici. hatch sunt am vazut de mai multe ori.
aauto
Up !
aauto
Caut in continuare !
aauto
Up !
aauto
Caut in continuare !
aauto
Încă interesat !
aauto
Nici o sugestie ? dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.