Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Unde ati facut/ai face verificarea unei masini sh?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
LOCOmotive
Salutare colegi forumisti! In prezent detin un Opel Astra, dar as vrea sa o scot la pensie si sa o inlocuiesc cu un Renault Megane 2, break cu motorizare 1.6 benzina, iar mai apoi sa ii montez si gpl. Nu am nici cea mai vaga idee despre care sunt serviceurile unde se poate face verificarea acesteia in vederea cumpararii, ce se verifica in cadrul acesteia si la care aspecte ar trebui sa acord atentie deosebita, nici la ce costuri as ajunge. Va multumesc tuturor celor care veti dori sa-mi recomandati un loc unde ati fost si ati plecat multumit, eventual si cat ati platit.
MarkoBM
La AD GARAGE poti sa mergi cu masina.
LOCOmotive
Multumesc, o idee despre cat ar costa?
MegaDan
Eu unul am cumparat Megane-ul cu ajutorul Inspector auto, mai este si Masina potrivita dar sunt mai scumpi. Abia a treia masina verificata am si cumparat-o, dar Mihai mi-a facut discount-uri la verificarile ulterioare, prima oara mergand cu el la Pitesti (deplasarile presupun cost suplimentar). Ii gasesti pe google/facebook.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.