Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Accident minor Mihai Bravu
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Asigurari si Daune Auto
ytsirc
Salutare,

Scriu aici deoarece poate cineva de pe acest forum si-a gasit masina zgariata azi in jurul pranzului.

Astazi sambata 4 noiembrie la ora 11:37 pe soseaua Mihai Bravu, foarte aproape de intersectia Iancului pe sensul de mers catre Muncii am fost martor la un accident minor.

Un domn trecut de 50 de ani la volanul Renaultu-ului Clio maro/bej cu numarul de inmatriculare B 31 AGS a vrut sa iasa din randul de masini parcate in tip spic de pe marginea soselei.

In timpul acestei manevre a tras prea mult de volan si a acrosat usor cu cu bara din spate si aripa dreapta spate autoturismul Megane cu numarul de inmatriculare B 348 NEW.

user posted image


Dupa ce a realizat ce a facut, a tras inapoi in loc si a ramas in masina in ciuda multiplelor claxoane primite. Eu eram in coloana de la semafor si n-am putut opri dar am apucat sa fac aceasta fotografie si sa-l sesizez pe sofer prin gesturi sa-si lase numarul de telefon in parbrizul masinii avariate.

Nu stiu daca acest lucru s-a intamplat.

Asadar daca stiti proprietarul Megane-ului va rog sa-i transmiteti aceasta fotografie.

Daunele cu siguranta sunt minore, posibil bara spate si aripa stanga spate zgariate. Sper eu nu infundate.

O zi buna va doresc!

[attachmentid=1628074828]
MyKe89
Nu îl cunosc pe cel cu Meganu', dar... bravo!
infinit19
Este masina unui prieten .Multumim pentru spiritul civic.frumos gestul....
BLUE R 19
Trebuia film, asta are valoare 0.
tatabobu
Si tu cam cum ai fi facut filmul, il rugai pe cel din clio sa mai loveasca odata meganul?
wolfin
N auzi ca erau preteni...deci realizabil...

tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.