Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Colantare Laguna
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna I
catalin amza
Salutare lagunisti! Cu ocazia majoratului, Lagunei mele i-am facut cadou praguri noi, vopsea noua, cosmetizare noua. Arata excelent, dar parca ar arata si mai bine daca-i lipesc niste colante dedicate pe praguri si pe usi. Niste inscriptii "Laguna" sau " Renault Laguna", eventual niste dungi frumoase pe usi. Ma intereseaza daca stie cineva unde gasesc sau unde pot comanda astfel de colanturi.
andru1973
cam asa ai vrea? biggrin.gif
cj98czh
QUOTE(catalin amza @ 22 Oct 2017, 20:11)
parca ar arata si mai bine daca-i lipesc niste colante dedicate pe praguri si pe usi. Niste inscriptii "Laguna" sau " Renault Laguna", eventual niste dungi frumoase pe usi. .
*




Oare de ce ai vrea sa o tiganesti?
andru1973
aia a fost o gluma ,si aia normale masina de curse si toate inscriptiile care le are sunt sponsori
catalin amza
Andru 1973 cam asa ceva vreau!

<span class='edit'>23 Oct 2017, 10:48:</span>
Cj98czh cam ce ai tu în poza de profil vreau.

<span class='edit'>23 Oct 2017, 10:49:</span>
Vreau ceva discret nu paiate sau brizbizuri.
cj98czh
Las-o asa ... pentru ce am eu in poza de profil poti sa cauti si sa cumoeri una care a fost fabricata direct de aia ... smile.gif
andru1973
laguna 1 care am avut-o eu am avut capota de deasupra neagra si oglinzile negre plus eleronul ,iar ce vrei tu e cam asa
nu stiu daca se vede laguna bine oglinzile si capota

<span class='edit'>23 Oct 2017, 11:06:</span>
asta a fost "prima mea iubire"
ilie68
Salutare...Catalin cat a costat vopsitul..ma intereseaza si pe mine treaba asta ...

catalin amza
Practic - iam schimbat pragurile și am vopsit capota fata, pavilionul, ușa spate și pragurile. Am izolat pragurile, interior precum și tot pasajul roților și aripile. Totul 1700 cu tot cu praguri, materiale manopera. Sunt mulțumit. Am mașina din 2008, are 18 ani și vreau sa o mai țin cât de mult pot. Oricum dacă as vrea sa o valorific nu cred ca as primi mai mult de 100 euro pe ea. Asa am luat decizia sa investesc în ea și să-i redau strălucirea de altădată. Masina arata de nota 9 atât interior cât și exterior. Fără sa ma laud.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.