Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: doresc stergerea topicurilor mele
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Rafi
Buna ziua, as dori va rog frumos stergerea datelor/ topicurilor mele..TOATE
Adrian Frigo
Se aprobă.
Rafi
Multumesc mult pentru ajutor, o zi buna.
rtBK
laugh.gif cineva are o sambata grea

later edit.. dupa aia te uiti despre ce topicuri e vorba si te amuzi si mai tare:

vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand vand
Rafi
blush.gif nu erau prea multe siteuri de vanzari atunci. blush.gif
Rafi
sa inteleg ca nu ma poate ajuta nici un moderator ?
Adrian Frigo
Dupa cum vezi,nu.
R19/16v
Poti sa doresti mult si bine. Cine crezi ca sta să șteargă atatea threaduri inutil?
Rafi
daaa..adevarul este ca le am scris in piatra :-)!!
Agrig


Din regulament:
https://www.daciaclub.ro/index.php?act=boardrules

s) Inregistrarea fiind facuta sub anonimat, persoana juridica detine drepturile de autor ale tuturor operelor postate sub aceasta forma anonima. Utilizatorii forumului sunt de acord ca proprietatea asupra continutului mesajelor sa apartina forumului, incepand din momentul postarii. Utilizatorul este de acord sa degreveze forumul de orice pretentie sau cerere de proprietate intelectuala privitoare la continutul postarilor sale. Dreptul moral de autor si responsabilitatea continutului apartin in totalitate celui care a postat respectivul mesaj. Forumul nu poate fi tras la raspundere pentru incalcarea de catre membrii acestui forum a regulilor de postare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.