Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Site-uri de licitații din Franța
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
BlueHack
Salutare, mi-a spus cineva pe un topic despre Megane II cum că ar exista site-uri de licitații din Franța unde pot participa și persoane fizice. Și să caut pe forum pentru mai multe detalii.

Am căutat dar nimic.

Știți ceva despre astfel de site-uri unde pot licita și persoane fizice? Eu am încercat să mă înscriu pe Alcopa dar îmi cereau datele firmei.
Bwwlan
ebay.fr. Sau .be.
BlueHack
Pe ebay.fr nu am văzut să se vândă mașini, am încercat mai demult.

Mă interesau site-uri unde se vând multe mașini, gen alcopa și unde sunt și verificate înainte de licitație.
espacern
Pe interencheres gasesti si pe mama licitatiilor din Franta....trebuie doar sa ai un pic de timp liber!
meganus_bicorpus
alcopa...unul dintre cei mai seriosi vanzatori pe care ii stiu din fr.
espacern
Daca spui tu asa este.....cred ca cunosti destule case de licitatii din Franta?
BlueHack
QUOTE(espacern @ 18 Sep 2017, 19:44)
Pe interencheres gasesti si pe mama licitatiilor din Franta....trebuie doar sa ai un pic de timp liber!
*



Mulțam. Am văzut că sunt ceva mașini, doar că sunt pe site-uri gen Alcopa unde acceptă doar persoane juridice sau sunt lichidatori judiciari.

Speram la ceva gen Alcopa unde pot licita online dar fiind persoană fizică. Oricum, abia m-am apucat de studiu.
espacern
Pe Alcopa oricine se poate intregistra....firma sau particular.
Citeste cu atentie textul redactat in limba romana...sau cere ajutor prin mail/mesaj.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.