Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: display topicuri aiurea
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Stefan.A
De cateva zile nu mai pot vedea intregul topic pe o pagina.(adica toate posturile in ordinea postarii lor)
Pot vedea primul post si apoi doar primul rand din toate celelalte posturi ale topicului.
Nu am schimbat nimic in browser, any ideeas??

Multumesc

ps in forma asta trebe' un nou click pt fiecare nou post pe care vreau sa-l citesc. la viteza netului meu sunt nevoit sa renunt la a accesa multe topicuri interesante.
ionutctn
Vezi ca in dreapta sus ai OUTLINE, STANDARD, LINER etc.
"Apasa" pe STANDARD.
Stefan.A
muulte multumiri, se poate inchide
Sony
Cred ca topicul asta ar trebui facut lipicios.
carosa
cred ca ar trebui scoasa aceasta optiune, deoarece nu oricine are timp la fiecare pagina sa dea standard si alte tampenii. gizas, nu am pomenit nici un forum cu asemenea optiuni ciudate si deranjante.
cred ca o sa va pierdeti multi cititori daca nu ve-ti reveni la normal....
Lolek
v-om.

asa e de la inceput, si numarul userilor a continuat sa creasca in loc sa scada. ideea e ca exista niste optiuni, e bine sa nu te joci cu ele daca nu stii ce fac.
driverx
QUOTE(carosa @ 23 Dec 2005, 14:48)
gizas, nu am pomenit nici un forum cu asemenea optiuni ciudate si deranjante.
*



Scuza-mi curiozitatea, dar tu pe unde umbli?? ohmy.gif Cam orice forum care are ceva pretentii si dimensiuni, ca a vrut ca nu a vrut a ajuns la Invision. Mai surfez si pe un forum pentru animale, si tin sa zic ca ma ia voma de la phpBB din 2002, script care intradevar era utilizat de multe forumuri. Dar omenirea are prostul obicei sa evolueze.
carosa
driverx, sincer nu am intalnit pe nici un forum care se respecta aceste neajunsuri ca sa spun asa si navighez pe destule...
de curiozitate, pune un pool sticky cu aceasta pb si o sa ai surprize.
nu vreau sa creez flame , asta este doar o opinie de-a mea.
cristi_21us
si eu patesc la fel. ce se intampla.sper ca nu sa modificat forumul si acum apre in formatul acesta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.