Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Achizitonare Renault Laguna Coupe
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
pikayo
Salutare,
Unde pot face si eu o verificare in Timisioara, maine unei Laguna Coupe Monaco GP ?!
Am sunat la dealerul Renault din Timisoara si nu au loc sad.gif Help me!!!

Multumesc!
Flatron
QUOTE(pikayo @ 17 Aug 2017, 13:50)
Salutare,
Unde pot face si eu o verificare in Timisioara, maine unei Laguna Coupe Monaco GP ?!
Am sunat la dealerul Renault din Timisoara si nu au loc sad.gif Help me!!!

Multumesc!
*



Vrei verificare istoric service sau stare generala? Daca istoric serive, atunci suna la alt dealer Renault, poate iti comunica telefonic informatiile.
pikayo
Salut, vreau verificare generala, daca poate sa-mi recomandate cineve un service!

Multumesc mult!
dan22y
La repr. din Arad sau Resita?
Flatron
QUOTE(pikayo @ 17 Aug 2017, 13:56)
Salut, vreau verificare generala, daca poate sa-mi recomandate cineve un service!

Multumesc mult!
*



As zice sa dai un Google dupa service-uri si sa vezi cine s-ar baga, cat timp le-ar lua, cati bani, etc. Pana ii mai prinzi astazi la lucru. smile.gif

17 Aug 2017, 14:15:
Desi, regandindu-ma, ideal ar fi daca ai gasi o firma/persoana serioasa ce va face verificarea, ca e posibil sa-ti puna in carca o gramada de piese ce ar trebui schimbate, ei speand ca vor scoate grosul de pe tine. biggrin.gif
pikayo
De doua ore incerc sa fac o programare ptr maine, si n-am gasit nimic. Poate este vreun coleg din Timisoara si vrea sa ma ajute :/.


rtBK
pana gasesti un service verifica masina si pe www.autodna.ro
Flatron
QUOTE(pikayo @ 17 Aug 2017, 14:26)
De doua ore incerc sa fac o programare ptr maine, si n-am gasit nimic. Poate este vreun coleg din Timisoara si vrea sa ma ajute :/.
*



Daca vrei, cunosc printr-un prieten pe cineva din Timisoara care are un service, pot discuta cu el sa il intreb daca are timp maine de o verificare a masinii. Spune-mi doar daca esti interesat sigur.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.