Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: o noua achizitie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Scenic, Scenic RX4, Scenic II, Grand Scenic, Koleos > Renault Koleos
54xxx
buna seara.sunt un nou posesor de renault koleos,an fabricatie 2012-diesel,automat,senzori ploaie,lumini,senzori parcare fata,spate,trapa,panoramic,pilot automat,interior piele,bi-xenon,follow me home,afl,asistenta in panta,diferential blocabil, jante pe 18inchi de vara+jante aluminiu pe 17 de iarna,navigatie,in mare,cam tot ce e nevoie la o masina.am luat-o direct din germania,pretul masinii 12.350 euro cu 120.000 de km,reviziile facute numai in service renault.
dan22y
Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos.
Pentru poze, avem topic separat, iar daca doresti poti sa-i faci si jurnal de bord, tot asa in topicul aferent.
In mare e identica cu a mea, insa eu am cutie manuala si e cea de 175cp. Eu am luat-o la 149k km cu service doar in reteaua Reno, tot din DE, insa pretul a fost mult mai mic wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.