Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB]Jante Megane+anvelope iarna pe 16
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dadoshel
Va salut,
La masina din dotare am trecut pe 17 vara-iarna, mi-au ramas jantele originale Reinastella cu anvelope iarna.
Jantele au urme de folosire, au fost roluite acum vreo 3 ani, atasez ceva poze la indemana,pentru un potential doritor le refotografiez.Sunt in stare buna.
Anvelopele(nu sunt cele din foto) sunt Tigar Winter 1, 205/55/16 dot 2009, mai merg unul/doua sezoane in functie de rulaj si pretentii.
Doresc schimb cu jante de aliaj pe 15 pentru Logan incaltate cu anvelope iarna 185/65/15 in stare mai buna decat cele pe care le ofer.de preferinta jante OEM.
Nu doresc diferenta.
Daca considera cineva ca doreste sa le cumpere si vine cu o oferta decenta, ma gandesc si la vanzare.
Multumesc
dadoshel
disponibile
dadoshel
disponibile
dadoshel
sus cu ele, schimb sau astept oferte daca este cineva interesat sa le cumpere
dadoshel
schimb/aceept oferte de pret pentru vanzare
dadoshel
sus cu ele
dadoshel
up
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil, prefer schimb
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
schimb
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
R19/16v
redeschis
sobolan
Am eu 4 jante de Megane scenic pe 15",4x100,tabla,incaltate cu anvelope de iarna bunișoare.Daca te înt lasă un pm si discutam,ofer diferența.
dadoshel
Multumesc, iau in considerare oferta, dar mai astept putin. Poate gasesc totusi un set de aliaj.
dadoshel
Sus cu ele, prefer schimb
dadoshel
Valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
Valabil, prefer schimb
dadoshel
Valabil, daca este tentat cineva, le pot da cu anvelope de vara bunisoare in locul celor de iarna
dadoshel
valabil
dadoshel
valabil
dadoshel
Valabil
dadoshel
se retrag de la vanzare pana la primavara, cand vor reveni in aceeasi configuratie sau cu anvelope de vara in locul celor de iarna
multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.