Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] roti iarna
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedman
Vand jante de tabla pe 15 cu anvelope de iarna nokian wrd4, 195 65 15, dot 2015, folosite maxim 1500 km. Se potrivesc la skoda, mercedes si au 5 x 112 distanta intre prezoane. Jantele de tabla au ceva rugina, dar nu bat si nu sunt strambe. Se vand si cu capace cu logo ul skoda. Solicit 1100 de lei usor negociabil, valabil doar in Bucuresti.
Am la vanzare si un set de jante aliaj pe 15, Oz turismo gt, tot 5 x 112, pt gama vag sau mercedes. Pret 1000 lei usor discutabil. Foto nu am, dar voi face.
Contact p.m. sau forum
speedman
Anvelopele nu se mai vand, iar jantele de tabla cu capace sunt 300 usor discutabil.
N am uitat de fotografii, promit sa fac
speedman
Se adauga 4 jante de aliaj (cele de pe saab ul meu). Sunt pe 16, fara anvelope (le am dat jos anvelopele pt ca nu erau ce trebuie). Au distanta intre prezoane 5 x 110 si merg si pe opel astra h, vectra c. Vreau 600 de lei usor discutabil, doar Bucuresti, fara curier.
speedman
Valabil: jante tabla, pe 15, 5x112 pt Skoda, seat, vw sau mercedes, cu capace noi cu logo skoda 270 lei
Jante aliaj Oz racing gt superturismo pe 15, 5x112, 900 lei
Jante aliaj saab sau opel, aliaj, 5x110, pe 16, vopsite negre, pret 570 lei. Urmeaza poze
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.