Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1310 oldtimer
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sobolan
Vand Dacia 1310,an 84........stare ireprosabila,toate elementele de caroserie originale,fara rugina,motor RK (set nou,arbore dus la R1,cuzineti noi Romlag,pompa ulei noua Pulsor DM,pompa apa noua,chiulasa rectificata,simeringuri noi),kit ambreiaj nou,bucsi/telescoape/articulatii/rulmenti noi,alarma Maat 675,anvelope Debica noi,sistem audio Alpine(mp3 + boxe spate detasabile).
Tot sistemul de franare e nou(cilindri,pompa,placute,saboti,furtune,limitator,servo).
Am bagat ceara anticoroziva prin praguri/lonjeroane.

Scutul e pe undeva prin ograda,il montez curand.
Ornamentele nichelate de prag nu-s montate,le am si pe alea.

Se poate incadra ca vehicul istoric ,are ITP 2018+asigurare valabile,nu sunt proprietar in carte,e trecuta la fisc la mine,pot oferi fiscal fara probleme,masina circula aprox. zi de zi.

E reconditionata,istoricul ei cu ceea ce s-a facut il gasiti la sectiunea restaurari-"Dacia 1310 green frog" .....


Pretul usor negociabil 1800E ,cam atat ma ajunge pe mine,orele de lucru nu se mai pun in calcul,aia e pasiunea,uneori mai si pierzi....daca o dau trec la reconditionat un mercedes vechi,daca nu o dau atunci o pastrez,fiecare cu pasarile lui,eu am un stol happy.gif

Va stau la dispozitie aici sau la 0740 520 667 !!!
sobolan
UP....intre timp masina a primit un kit de distributie nou(patina rolast,lant nou sachs,pinioane noi)......
owy_2010
QUOTE(sobolan @ 31 May 2016, 22:47)
Vand Dacia 1310,an 84........stare ireprosabila,toate elementele de caroserie originale,fara rugina,motor RK (set nou,arbore dus la R1,cuzineti noi Romlag,pompa ulei noua Pulsor DM,pompa apa noua,chiulasa rectificata,simeringuri noi),kit ambreiaj nou,bucsi/telescoape/articulatii/rulmenti noi,alarma Maat 675,anvelope Debica noi,sistem audio Alpine(mp3 + boxe spate detasabile).
Tot sistemul de franare e nou(cilindri,pompa,placute,saboti,furtune,limitator,servo).
Am bagat ceara anticoroziva prin praguri/lonjeroane.

Scutul e pe undeva prin ograda,il montez curand.
Ornamentele nichelate de prag nu-s montate,le am si pe alea.

Se poate incadra ca vehicul istoric ,are ITP 2018+asigurare valabile,nu sunt proprietar in carte,e trecuta la fisc la mine,pot oferi fiscal fara probleme,masina circula aprox. zi de zi.

E reconditionata,istoricul ei cu ceea ce s-a facut il gasiti la sectiunea restaurari-"Dacia 1310 green frog" .....
Pretul usor negociabil 1800E ,cam atat ma ajunge pe mine,orele de lucru nu se mai pun in calcul,aia e pasiunea,uneori mai si pierzi....daca o dau trec la reconditionat un mercedes vechi,daca nu o dau atunci o pastrez,fiecare cu pasarile lui,eu am un stol happy.gif

Va stau la dispozitie aici sau la 0740 520 667 !!!
*


frumoasa masina asta ochelarista
wub.gif pacat ca o vinzi dupa atata investitie, dar si timp acordat smile.gif
iti urez ...bafta la vanzare, sper sa ajunga tot pe maini bune
semnat....un alt posesor de dacia 1310 wink.gif up.gif
sorin105
Păcat ca o vinzi,masina e super,atunci cand am venit la tine dupa cum ziceai,credeam ca nu o vei vinde,dar prioritatiile in viata se mai schimba.

Masina este ce trebuie,noul proprietar are de facut un polis si este impecabilă!

Up!
sobolan
As vinde-o si nu as vinde-o,vom vedea.....mersi de aprecieri smile.gif ...inca valabil !
cmandrei
Redeschis la cerere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.