Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese auto si anvelope la preturi Mici
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
1100 Rs
Vand piese si anvelope la preturi mici, locul de intalnire si ridicare este in Bucuresti.
Astept cu drag cererile voastre si va raspund cat de repede pot.
1100 Rs
Piese si anvelope auto, pentru Bucuresti va pot ajuta si cu montajul.
1100 Rs
Piese si anvelope auto, pentru Bucuresti va pot ajuta si cu montajul.
harby ;))
155/80 r13? Ce marca?
Multumesc!
1100 Rs
Salut am peste 20 de firme de anvelope disponibile cred ca ar fi mai usor daca mi`ai spune care este bugetul alocat pentru o anvelopa sau cate iti doresti tu si sa iti scriu ce se incadreaza.

1 Jun 2016, 11:44:
Piese si anvelope auto ieftine.
VlaD2803
Da-mi un mesaj privat cand ai timp cu un pret pentru doua anvelope de vara 185/65/15 cat mai ieftine si doua aceeasi configuratie dar de Iarna.
Cu stima!
harby ;))
5 sau 4 bucati. As prefera Matador, Debica, Tiger, Barum sau Sava. De vara,preferabil.
mersi!!

1100 Rs
Salut, anvelope 155/80/13 Barum 121, Debica 125, Semperit 135, Hankook 155 pret per bucata, anvelope noi.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.


7 Jun 2016, 10:11:
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
edward_zone
205/55/16
de vara
pret pe bucata aprox. 150 ron.
multumesc
1100 Rs
Cea mai ieftina anevlopa la dimensiunea asta este 177 de lei noua. Eu vand doar anvelope noi.

16 Jun 2016, 11:40:
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
andreis
Am fost la băieți vineri și am fost mulțumit de lucrare. Recomand! cheers.gif

Mulțumesc Florin, ne vedem la revizie.
1100 Rs
Ma bucur ca esti multumit Andrei !

Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.


22 Jun 2016, 08:20:
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
dan condrea
Salut.
Am un clio symbol din 2000, si as avea si eu nevoie de partea din mijloc de la evacuare, intre inelul de foc(parca asa i se spune) si toba finala. Daca ai asa ceva, si un pret. Merci. Am inteles ca merg si alea originale de Solenza, Super Nova, sau logan. Eu nu ma pricep
1100 Rs
Salut daca este piesa din poza este 130 de lei pe bosal, o firma foarte buna.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
1100 Rs
Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
andreis
Am revenit pentru revizie si un test, super multumit!

cheers.gif
1100 Rs
Multumesc Andrei ! Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
andreis
Salut,

Am nevoie de racordul de cauciuc de la portbagaj pentru meganul meu, dar nu stiu exact ce cod are si am nevoie si de un pret. Ma poti ajuta?

Iti atasez o poza.

Multumesc,
Andrei
[attachmentid=1628038504]
1100 Rs
Multumesc Andrei ! Piese si anvelope auto noi ieftine. Va pot ajuta si cu montajul in Bucuresti sector 2.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.