Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]piese din dezmembrari pentru Megane Scenic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alinu11
In primul rand rog moderatorul/administratorul care mi-a sters topicul precedent , inainte sau dupa stergerea unui topic dati si un pm cu un motiv.

Dezmebrez Renault megane2 facelift 1.5 dci din 2007.Masina este in perfecta stare de functionare , neatinsa deci toate piesele sunt disponibile.
Dezmembrez Renault Scenic 1.9 dci din 2005. Toate piesele disponibile.
Masina este in Galati dar trimit oriunde in tara.
Telefon : 0741118233 Alin
espacern
Posteaza unde trebuie......si mai ales CITESTE/RESPECTA Regulamentul!
moisemotor
Ce pret are barele portbagaj scrisul cu Renault dupa haion butonul de la haion si amortizoare fata spate cu tot cu arcuri daca nu sunt rupte pt menane 2?+difuzoarele fata daca nu au membrana rupta
AndreiAndreiutzu
Poze si pret oglinda retrovizoare de pe megane 2, nu ma intereseaza daca are senzori de ploaie sau nu, vreau sa o pun la parbrizul de logan care are oglinda prinsa prin culisare pe parbriz. Ma poti ajuta sa stiu daca se potriveste pe logan ? Multumesc smile.gif
moisemotor
Salut mai este valabil anuntul???am nevoie de un raspuns si de preturi pentru postarea de mai sus.
alinu11
QUOTE(AndreiAndreiutzu @ 11 May 2016, 23:27)
Poze si pret oglinda retrovizoare de pe megane 2, nu ma intereseaza daca are senzori de ploaie sau nu, vreau sa o pun la parbrizul de logan care are oglinda prinsa prin culisare pe parbriz. Ma poti ajuta sa stiu daca se potriveste pe logan ? Multumesc  smile.gif
*


Revin maine cu poza si cu informatia daca este prinderea cum ai spus tu. Imi cer scuze pentru intarziere dar nu imi mai gaseam topicul , a fost mutat aici de catre moderatori.

QUOTE(moisemotor @ 13 May 2016, 05:49)
Salut mai este valabil anuntul???am nevoie de un raspuns si de preturi pentru postarea de mai sus.
*


Iti trimit sms cu pret.

moisemotor
Am citit sms-ul.Ideea este ca pe mine ma costa foarte mult transportul(cam 200 lei)ca alea sunt foarte grele.Ai cumva drum pe la Bucuresti?Cu banii pe care ii dau pe transport prefer sa cumpar alte piese.Pentru mine nu e graba ca ti-am spus care e treaba cu suspensiile mele(sunt sport).Daca ai drum pe la Bucuresti....
alinu11
QUOTE(moisemotor @ 14 May 2016, 06:20)
Am citit sms-ul.Ideea este ca pe mine ma costa foarte mult transportul(cam 200 lei)ca alea sunt foarte grele.Ai cumva drum pe la Bucuresti?Cu banii pe care ii dau pe transport prefer sa cumpar alte piese.Pentru mine nu e graba ca ti-am spus care e treaba cu suspensiile mele(sunt sport).Daca ai drum pe la Bucuresti....
*


Pe 19 vin in Bucuresti sa aduc pe cineva la aeroport. Daca este ok pentru tine , ti le aduc atunci. Multumesc !
moisemotor
Da e ok la ce ora trebuie sa fii la aeroport
alinu11
QUOTE(moisemotor @ 14 May 2016, 13:23)
Da e ok la ce ora trebuie sa fii la aeroport
*


Seara este avionul dar nu este asta problema. Eu pot veni mai devreme si o rezolvam. Nu iti pot raspunde la pm ca nu am destule reply-uri dry.gif . Luni le demontez si le verific desi stiu ca sunt bune , am venit cu ea pe roti in Romania.Verific si plasticul de care ai spus. Pastram legatura si cu o zi doua inainte imi spui exact ce mai vrei pe langa amortizoare. Multumesc !
Alinul
Up
Alinul
Up
Alinul
up
Alinul
Up
Alinul
up
Alinul
up
hepea
Salut. Bare transversale Megane 2/Scenic 2 ai? Merci
Alinul
QUOTE(hepea @ 31 May 2016, 10:12)
Salut. Bare transversale Megane 2/Scenic 2 ai? Merci
*


salut ! te referi la barele ei originale care vin dinspre fata spre spate sau barele care ar veni de la stanga la dreapta masinii?
hepea
Cele stanga/dreapta
Alinul
Nu am bare transversal imi pare rau. Multumesc !
Alinul
up
Alinul
up
Misu C
Salut,

Cat costa cu tot cu transport capacul de plastic din dreptul mufei OBD, cea incercuita cu rosu?

Multumesc.
Alinul
QUOTE(Misu C @ 6 Jun 2016, 21:23)
Salut,

Cat costa cu tot cu transport capacul de plastic din dreptul mufei OBD, cea incercuita cu rosu?

Multumesc.
*


Salut ! piesa costa 40 de lei. Transportul este in jur de 20-25 lei prin curier si in jur de 10 lei prin posta. multumesc !
Misu C
Salut,

Ti-am dat PM cu adresa pentru trimitere prin Posta.
Astept un mesaj cand pui coletul.

Mersi!
Alinul
up
Misu C
Colegul, deci ce culoare este capacul acela?
Nu am primit niciun raspuns...
Alinul
salut ! imi car scuze pentru intarziere dar intru rar pe internet. prefer sa fiu contactat telefonic. este gri piesa imi pare rau.
Alinul
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.